2008 Mitsubishi Colt 1.3 Sam

Prezinta-ti Coltul aici!
Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mar Noi 10, 2009 8:00 pm

De aseara avem un nou membru in familie. Este vorba de acest Colt, model pana in 2008, pe care l-am mai gasit in stocul dealerului. Masina a fost expusa in showroom, dar asta nu e o problema.
A costat 10200 euro. Cand am luat-o avea 65 km facuti, ceea ce mi s-a parut un pic ciudat, dar nici asta nu prezinta o problema. Odata cu ea, am mai primit si un set de covorase din material textil. Sunt foarte multumit de ea si merge foarte bine. M-am dat la ea de vreo doua ori si am trecut de 3000 de ture. Abia de-acolo incepe motorul sa faca treaba. Nivelul de echipare SAM mi se pare ca ofera cam tot ce ai nevoie.
I-am comandat si cateva accesorii de interior. Mai urmeaza o cotiera, folie neagra pe geamuri si suporturile de numere cu mitsu.ro.

O sedinta foto:




















Avatar utilizator
radurin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 02, 2009 5:05 pm

Mesaj de radurin » Mar Noi 10, 2009 8:14 pm

S-o conduceti sanatosi ! Foarte frumoasa culoarea si vad ca ai si ceva talent la facut poze (daca le-ai facut tu,normal).

Avatar utilizator
moro
EVO I
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 07, 2008 3:15 pm

Mesaj de moro » Mar Noi 10, 2009 8:48 pm

Ti-ai marit familia...felicitari si sa fie intr-un ceas bun.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Noi 11, 2009 2:32 am

In final a ajuns si asta mica, s-a cam lasat asteptata. Sa fie intr-un ceas bun si sa va aduca cel putin atatea satisfacii pe cat mi-a adus si inca imi aduce urecheatul meu.

PS: Finala nu planuiesti sa ii pui?

Avatar utilizator
Bucy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 19, 2008 8:16 pm

Mesaj de Bucy » Mie Noi 11, 2009 9:17 am

Sa-ti traiasca "bebe" .

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mie Noi 11, 2009 10:13 am

Mersi de urari. Ieri am umblat un pic cu el si mi-am adus aminte de feelingul unui motor pe benzina. Abia astept sa treaca cei 1000km si sa vad ce poate el defapt.

Avatar utilizator
Andreicnx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 4:28 pm

Mesaj de Andreicnx » Mie Noi 11, 2009 11:37 am

S-o stapanesti sanatos si prudent.......nu sunt fan masini in 3 usi dar pentru Mitsubishi inchid un ochi.........


Nota 10 pentru jante............

Avatar utilizator
Tanaka
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 07, 2009 4:41 pm

Mesaj de Tanaka » Mie Noi 11, 2009 4:52 pm

Bun venit si acestui nou membru in familie!

Avatar utilizator
Corliceanu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 5:13 pm

Mesaj de Corliceanu » Joi Noi 12, 2009 9:53 pm

foooooooooarte tare .....de cand asteptam pozele.FELICITARI!!!
Eu stiu cum e, am si eu unu ,dar alb, adica inca il am ....este de vanzare al meu ,te vei indragosti de el, e super placut si mic, te strecori peste tot.
Eu am zile in care las Lancer-ul acasa si plec cu Colt-ul in oras.....


Felicitari si km multi fara probleme cu nici una din masini.

ps: la "bebe" cum ii zici tu ce ai de gand sa faci??????

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Joi Noi 12, 2009 10:15 pm

Inca odata mersi de urari.
Desi mi se pare ca masina asta se potriveste foarte bine atat unui barbat cat si unei femei, la noi a primit tot felul de porecle gen gandacel, buburuza, soricel, etc. Bebe nu i-am zis inca. Eu deja sunt foarte incantat si astept sa vina zile cand sotia nu o sa aiba nevoie sa plece cu el Asa cum am zis si in primul post, prea multe nu am de gand sa ii fac. In prima faza va primi folie pe toate geamurile si cateva ornamente la interior.

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori