2007 Mitsubishi Colt Z30 1.3 MIVEC 95 CP Blue Atlantis

Prezinta-ti Coltul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mar 27, 2012 9:43 pm

Seamana. L-am gasit pe autostyle.nl . Insa cred ca mai bine te indrepti spre OEM, eu am cate ceva de pe la ei si.. nu sunt neaparat iubitorii detaliilor.

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Mar Mar 27, 2012 10:12 pm

ala OEM nu imi place. daca era ceva asemanator cu ce poti pune la CZ3 era alta treaba.

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Vin Iun 07, 2013 3:00 pm

De azi am schimbat japonezul cu japoneza.

Am fost la Litex sa imi faca o oferta pentru o noua masina, pentru modelele Outlander sau ASX. Mi s-a spus ca o sa imi trimita pe e-mail o oferta de preturi. (nici pana azi nu am primit-o).

Seara la ora 16 m-am dus la Honda sa vad ce oferte imi fac pentru masina. Ma interesa Accord-ul dar sotia a preferat Civic, ca e mai scurt. La ora 17 plecam de la iei achitand avansul si azi am primit masina. Oferta facuta de cei de la honda a fost cu o reducere de cca 2000 euroi. Oameni care vor sa vanda masini. Totul a durat 4 zile din cauza bancilor cu transferul bancar, ca altfel o luam in 3 zile.

Deci, am ales Tribul Honda si membrul e o Honda Civic 1,8 benzina sport neagra cu cutie de viteza automta secventiala.

Racheta albastra Colt va avea numere de Vrancea si va fi in posesia cumnatei mele.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Iun 07, 2013 5:15 pm

Sa fie intr-un ceas bun . Pacat de atitudinea celor de la reprezentanta mitsu ...
Pai, cumnatica sa-si faca cont si sa continue cu un jurnal de bord, iar tu, treci acolo cu mine pe arie si sa ne spui impresii si toate cele, deja cunoscute tie. Sper sa ne revedem si la alte intalniri mitsu, chiar daca nu mai ai mitsu , nu e o problema , stii asta

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Vin Iun 07, 2013 9:17 pm

Stiu foarte bine.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Iun 11, 2013 7:09 am

Stiam eu de ce am facut rubrica Masina mea, alta decat Mitsubishi.

Sa fie intr-un ceas bun si sa va bucurati de ea cat mai multi kilometri fara incidente!

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori