my Colt

Prezinta-ti Coltul aici!
Avatar utilizator
tchay
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 02, 2008 5:12 pm

Mesaj de tchay » Joi Mai 08, 2008 7:53 pm

saptamana viitoare mi se livreaza...Colt 1.3 SAM Safety mystic black - neagra de suparare
mai jos poza:

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Vin Mai 09, 2008 8:36 pm

frumoasa foc! sa o stapanesti sanatos! vreau si eu jante din acelea! :cry:

Avatar utilizator
tchay
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 02, 2008 5:12 pm

Mesaj de tchay » Lun Mai 12, 2008 1:30 pm

am luat masina azi...a fost in stare perfecta dar imi papa cam mult pentru inceput...computerul de bord indica 10.7% sper sa mai scada...maine o spal si revin cu un set de poze

Avatar utilizator
tchay
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 02, 2008 5:12 pm

Mesaj de tchay » Sâm Mai 17, 2008 3:14 pm

si poze...


Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Sâm Mai 17, 2008 5:11 pm

superba

Avatar utilizator
Mishulika79
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 18, 2008 9:29 am

Mesaj de Mishulika79 » Mar Mai 20, 2008 6:03 pm

Salutare si felicitari!
Eu am exact la fel, dar Lunar Silver, luata in 17 aprilie 2008.
Te rog, fa-mi un hatir si zi-mi cum se comporta pe drumurile umede si daca ai luat cu ea vreo curba la 70-80 km/h (indiferent de conditiile meteo).
Sunt curios si daca la demaraj ai ceva de spus... caci mie mi se pare putin cam lent. Oricum, peste 2500 rotatii zburda nu gluma. Eu eram pe drumul Alexandria-Bucuresti si acum doua saptamani am intrecut o Toyota Land Cruiser de nu s-a vazut, chiar cu a treia, la 90km/h!
Vreau sa stiu de asemenea cum ti se pare zgomotul de la motor. Mie mi se pare putin cam tare. Oricum, e o masina simpatika.
Astept raspuns.

Avatar utilizator
tchay
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 02, 2008 5:12 pm

Mesaj de tchay » Mar Mai 20, 2008 10:47 pm

Zgomotul motorului intr-adevar poate fi deranjant la drum lung, dar in oras pe langa faptul ca te ajuta sa simti mai bine masina, iti ofera si o oarecare prestanta in trafic.pe ploaie n-am apucat sa merg cu ea dar am luat curbe cu 80-90 km/h chiar si mi s-a parut foarte stabila(pe uscat).
Chiar sunt curios cum e pe ploaie, deoarece am cauciucuri de ploaie PremiumContact de la Continental ...si voiam sa vad daca ce scrie pe site corespunde cu realitatea.
La demaraj in trafic se comporta foarte bine:am turat-o maxim 4000 in cateva situatii , in rest schimb pe la 3000 ca e inca in rodaj.Chiar si asa raspunde prompt la comenzi.Incearca sa inchizi AC-ul si vei vedea ca are mai mult zvac.
Am intrecut si eu din intamplare un Land Cruiser, undeva intre Botosani-Iasi (Scobinti) dar nu cred ca cel de la volan o forta prea tare.
Alte masini care nu mi-au facut fata la drum lung: Chevrolet Aveo, Opel Astra, Opel Corsa, Logan , Skoda Fabia, Toyota Yaris etc.

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori