Este Posibil Sa Fie 2 Mitsubishi Lancer Cu Acelasi Nr De Inmatriculare ?!?!

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
ReDneK
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 21, 2011 4:19 pm

Mesaj de ReDneK » Mie Mar 14, 2012 10:52 am

Nu sunt sigur daca celalalt mitsubishi lancer este cel vechi sau cel nou , eu il am p cel 2008 sunt din Bucuresti si mai multi prieteni mi au spus ca au mai vazut unul cu acelasi numer de inmatriculare . ?!?!

Avatar utilizator
alexutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 18, 2008 12:25 am

Mesaj de alexutzu » Mie Mar 14, 2012 10:59 am


Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mie Mar 14, 2012 12:23 pm

E posibil asa cum spune alexutzu, iar cazul este destul de mediatizat... sau poti sa patesti ca mine:

- pe vremea cand aveam VW Bora, prin 2004, numarul de inmatriculare il alesesem PH 11 VWB (Ploiesti), dar prin Sinaia circula o masina identica cu a mea care avea numarul PH 18 VWB si ma certam cu tata in fiecare saptamana ca in loc sa fiu la scoala, umblam pe la munte cu golanii, ca ma vedeau prieteni/cunostinte de-ale sale. Intr-un final am prins-o in trafic, i-am facut o poza si l-am convins pe tata ca sunt baiat model.

Oricum, daca e cum spui tu si chiar are acelasi numar ca al tau, nu ar strica sa faci unele cercetari mai amanuntite si sa anuti si politia.
Iti doresc sa fie doar o confuzie, sa nu-ti pierzi vremea cu declaratii, cu tribunale si procese, daca cealalta masina e pregatita de vreo actiune ilegala...

Bafta!

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori