Optiunea buyback ...

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Noi 29, 2007 2:59 am

QUOTE (andrei)Nu cred ca e necesar sa se ajunga la offtopic si jigniri...

jignirea poate avea avea mai multe forme...oricum e de ambele parti, chiar daca una este explicita si cealalta...evidenta.
la "prostie" m-am inclus in primul rand pe mine pentru ca m-am prins mai greu cu cine stau de vorba...

uita-te mai bine si ai sa vezi cine pe cine a "jignit".

Avatar utilizator
NeGrutzY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 07, 2007 7:42 pm

Mesaj de NeGrutzY » Joi Noi 29, 2007 9:30 am

Fetelor nu va mai certati!! (acum o sa sariti pe mine ca m-am luat de voi) GLUMESC!

Ca sa revenim la topic, in toamna am fost cu coltul meu si am cerut o evaluare. Masina avea 10 luni, 12mii km si nu avea nici o buba mecanica/estetica. Mi-au zis ca la prima strigare imi ofera 7500, poate maxim 8000... Masina noua a costat 13000 si ceva... Mie mi se pare hotie.... MARE! In primavara o sa le mai fac o vizita, de curiozitate.... probabil o sa zica 6000.. ma astept.

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Noi 29, 2007 10:21 am

QUOTE (NeGrutzY)Fetelor nu va mai certati!! (acum o sa sariti pe mine ca m-am luat de voi) GLUMESC!

Ca sa revenim la topic, in toamna am fost cu coltul meu si am cerut o evaluare. Masina avea 10 luni, 12mii km si nu avea nici o buba mecanica/estetica. Mi-au zis ca la prima strigare imi ofera 7500, poate maxim 8000... Masina noua a costat 13000 si ceva... Mie mi se pare hotie.... MARE! In primavara o sa le mai fac o vizita, de curiozitate.... probabil o sa zica 6000.. ma astept.

Da ? Atat de putin ?
Am avut impresia ca ti-au oferit 10.000...nu era chiar ok dar acceptabil...
Trist!

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori