Achizitionare Lancer 2.0 Benzina

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
tAzz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 23, 2016 1:55 am

Mesaj de tAzz » Vin Iun 02, 2017 12:43 pm


Buna ziua,


Sunt interesat sa achizitionez un Lancer din 2009, 170.000 Km. Nu am ajuns inca sa vad masina, dar am primit niste facturi din service si am VIN-ul. Poate sa ma ajute cineva cu o verificare a VIN-ului ?



Multumesc anticipat.

Avatar utilizator
tAzz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 23, 2016 1:55 am

Mesaj de tAzz » Vin Iun 02, 2017 6:02 pm

Mda nu mai este cazul.

Dupa o vizita la Mit Motors International si la Tiriac Auto, fara succes, MIT e in renovari si Tiriac verifica doar in reteaua lor am apelat la internet.

Cu 100 de lei am aflat ca masina a fost exportata din SUA dupa un accident frontal - Firma de asigurari catalogand masina ca Salvage - A salvage vehicle is a vehicle that has been wrecked or damaged beyond repair; declared a total loss by the insurer.
A ajuns in Lituania unde are si cateva intrari in service si are 2 bucati ODOMETER READING REPORTED. Din ce vad pe google asta inseamna frauda legata de numarul de km.
Pe scurt 100 de lei cheltuiti bine si dezamagire totala. Ofc ca vanzatorul nu stie nimic. Inchidem ochii si mergem mai departe.

Pentru cei interesati site-ul folosit pentru VIN verification - www.autodna.com


Nota finala, inca sunt interesat sa cumpar un lancer pe benzina 2.0, daca aveti ceva recomandari din prieteni cunostinte etc as aprecia o trimitere

Avatar utilizator
mikael
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 04, 2010 12:48 pm

Mesaj de mikael » Lun Iun 05, 2017 6:44 am

Salut,

Cat vrei sa cheltuiești?

Avatar utilizator
tAzz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 23, 2016 1:55 am

Mesaj de tAzz » Lun Iun 05, 2017 1:06 pm


Pe o masina care imi place, pana in 10-12.000 Euro.

Avatar utilizator
dcsilviu89
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Aug 01, 2017 6:08 pm

Mesaj de dcsilviu89 » Vin Sep 08, 2017 10:00 am

salutare,

era cumva din constanta lancerul ?

https://www.olx.ro/oferta/mitsubishi-la ... 7V4pT.html


Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori