Calendare 2013

Discutii despre materiale promotionale mitsu.ro, din stadiul de proiect si pana la finalizare
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristi4x4
EVO I
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 1:54 pm
Contact:

Mesaj de cristi4x4 » Mar Ian 22, 2013 5:22 pm

Azi am intrat si eu in posesia lor.Ajung acasa si incep sa rasfoiesc prin ele.Toate masinile de acolo sunt OK.Ajung la luna aprilie si vad un Lancer ce are pe numar MRL pe marginea unui superb lac de acumulare.Mda zic in barba si rasfoiesc in continuare.Ajung la luna septembrie si bang acelasi MRL i-mi umple retina de data asta fiind pe o plaja.Acum stau si ma gindesc,ori asta e indoctrinare cu MRL-uri pardon Lanceruri,ori baiatu asta are pile sus puse,ori e pus acolo cu un scop.Ba zic....Lanceruri mai au si altii,pile....e cam cu semnul intrebarii si deodata fac legatura.Intilnirile de primavara si toamna au loc prin aprilie si septembrie.Deci proprietarul acestui MRL-eu e dublu dator sa faca cinste,o data pentru ca apare in calendar si a doua oara ca apare de doua ori.

L.E. In comunitatea 4x4 MRL=mecanism roata libera,deci liber......la crama.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mar Ian 22, 2013 6:13 pm

Salutare Unchiule si LA MULTI ANI!!!


In primul rand ma bucur ca ai cumparat calendarul Mitsu si iti place ceea ce vezi acolo. Ala cu MRL- UL eu as fi.CA sa stii pe cine injuri. In ceea ce privesc pilele, ohoo. ar fi bine dar nu aici.In alta parte. Aici toti suntem egali, de acelasi rang , singura preocupare a noastra ar fi iubirea pt masini in general si pentru Mitsubishi in particular.

In al doilea rand Primul MRL din aprilie este vechea masina 2.0 DID 140 cp , care a fost incercata la un crash test sa vad daca are 5 stele. Si a avut.

Al doilea MRL din septembrie este 1.8 DID 117 cp cu AS&G( care atunci cand erau-20de grade si bara la bara in Bucuresti mi a consumat 17.5 la suta) .

Masini aproape identice. Culori la fel, sedan la fel, numar de inmatriculare la fel. DOar motorizarea la fel si mici briz briz uri in fata mai lipsesc. Atat .Sa nu stie hotii care este treaba.....

PS. Fac cinste cu ceva bun la urmatoarea intalnire. Sa fie strong.Iar daca Alinuta (abia ASTEPT , IMI DORESC) o sa dea Colt ul si o sa ia Noul ASX.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Ian 23, 2013 11:15 am

Intr-adevar, acolo sunt doua masini diferite, chiar daca la prima vedere par identice. E o situatie pe care nu am prevazut-o in momentul in care am incropit regulile de la calendar si care pe viitor ma gandesc ca sunt sanse destul de mici ca aceasta sa se repete. Stiu ca Radu a cerut permisiunea de a participa aici.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Dum Ian 27, 2013 6:49 pm

Salutare.

Stiu ca este tardiv dar ma gandeam daca se mai gaseste vre un calendar 2013, de perete si de birou. Doar o intrebare. Daca este bine,daca nu nu. Au avut succes calendarele daruite de mine. Oricum de cand cu calendarele unii care au SKODE SI PASSAT uri vad cu alti ochi japonezele noastre....

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Ian 28, 2013 9:42 am

Salut,
unul de perete si unul de birou se mai gasesc. Daca pleaca maine spre tine e ok?

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Lun Ian 28, 2013 10:06 am

sALUT

Azi te sun sa vb. Vreau sa le trimit la Craiova .Aflu adresa si vb.

Sa mi dai un PM sa mi spui cat costa afacerea.

Calendar perete si birou

Avatar utilizator
cristi4x4
EVO I
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 1:54 pm
Contact:

Mesaj de cristi4x4 » Lun Ian 28, 2013 10:09 pm

Mda......sa le trimiti la Craiova.Vino si adu-le personal,poate cu ocazia asta dai si un telefon.Asa te pot indruma catre locuri pitoresti din urbea mea,de exemplu o crama unde intri singur pe la 8 seara si iesi ajutat de un amic pe la 6 dimineata.Ce zici.....te bagi?

Avatar utilizator
Boris168
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 11, 2012 2:40 pm
Contact:

Mesaj de Boris168 » Mar Ian 29, 2013 2:46 pm

Buna,

As dori si eu un calendar de perete si unul de birou, asta numai daca mai sunt si daca este posibil. Altfel nu-i cu suparare, si astept 2014 sa se apropie!!!

La multi ani!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Ian 30, 2013 1:44 pm

Salut si La Multi Ani!

Calendarele sunt disponibile, ai detalii pe PM.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Feb 01, 2013 4:17 pm

Pentru ca a existat cerere, am decis sa mai facem un rand de calendare. Daca mai exista doritori, va rog sa dati reply aici, pana luni 04.02 la sfarsitul zilei.

Scrie răspuns

Înapoi la “Boutique mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori