Stegulete Mitsu.ro

Discutii despre materiale promotionale mitsu.ro, din stadiul de proiect si pana la finalizare
Avatar utilizator
n3utryn0
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iun 26, 2008 6:22 pm

Mesaj de n3utryn0 » Mar Mar 30, 2010 10:43 pm

scuze cristibna dar am fost plecat vineri din bucuresti .. poate vin vinerea asta se mai tine intalnirea nu ??!!

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Mar 30, 2010 11:20 pm

in principiu se tine , dar nu se stie. Oricum , ne putem vedea si seara , in alte zile , nu doar vinerea

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Sâm Apr 03, 2010 12:27 am

@Cristi, da la intalnire in Mai nu-mi aduci si mie unul ? Nu-mi trebuie batul din plastic, doar steguletul, ca sa-l pun in varful antenei (catargului de 2.2 m) Contra-cost of course.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Sâm Apr 03, 2010 9:58 am

O sa aduc , sper de data asta sa nu le uit la usa

Avatar utilizator
Vochita
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Ian 25, 2008 7:57 pm

Mesaj de Vochita » Vin Iul 09, 2010 11:21 am

QUOTE (cristibna @ Oct 14 2009, 10:19 AM) Salutare
Incepand de astazi , punem la vanzare pentru voi stegulete mitsu.ro . Pentru design-ul final nu ne-am hotarat doar la un model , ci 2 ( doua ) , asa ca doritorii pot opta pentru cel care le place cel mai mult .
Ele se pot achizitiona momentan de la mine , dar pe viitor , probabil se vor putea lua si din alte parti alte tarii.

Steguletele sunt compuse din suport plastic cu prindere la geamul masinii , tija detasabila , material steag imprimat prin sublimare si taiat la cald.

Pretul pe bucata este de 15 lei ( am vrut sa iasa mai ieftin dar ...) , pot fi gasit la telefon 0722.28.98.55 sau 0752.116.315 pentru mai multe detalii.

Din pacate timpul nu-mi permite sa trimit si in tara , dar cu siguranta vom rezolva si acest inconvenient , iar pentru cei din Bucuresti , le pot ridica de la intalnirea saptamanala . Pentru asta va rog sa faceti o lista si sa spuneti si ce model vreti ( contur masina sau simplu )
poze cu steguletele
Sunt din Iasi,doresc si io un stegulet pt. baba me(platesc si transportu)

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Dum Aug 01, 2010 9:45 pm

Din ce material e facut steguletul ? Intreb ca vreau sa-mi pun unul in varful antenei, iar daca e din material textil, risc sa-l rup sau sa-l murdaresc foarte tare. In schimb, daca e din material plastic (folie nailon, polietilena, etc), e mult mai rezistent in fata crengilor. Dar unul autocolat fata/verso nu se poate face ?

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Dum Aug 01, 2010 10:19 pm

Sunt din material textil

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Vin Dec 21, 2012 8:33 am

Salutare.

Pt un steag cu mitsu in Bucuresti cum fac?

Cine arestegulete de vanzare?

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Vin Dec 21, 2012 1:20 pm

vb cu cristibna.

L-ai pierdut sa u a inghetat?

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Vin Dec 21, 2012 5:38 pm

Salutare colegu.

Nici una nici alta.

Primul pe care l- am avut l am exploatat non stop. Am mers cu el in toata tara iar la viteze de peste 120 km deja incepea sa se duca.

Al doilea l am luat de la masina Alinei. Dar si asta incepe sa se duca. Se termina incet incet. Incepe sa se desfaca. Si ma gandeam sa cumpar unu nou sa ma prina noul an pe masina cu un steag nou. Si asa de vre-o doua saptamani las steagul non stop pe masina. Ziua, noaptea, cand erau -20 in Bucuresti ori cand ningea eu eram cu steagul pe masina.

EXEMPLU DE EXPLOATARE.

MAI JOS DACA DESCHIZI LINK UL O SAVEZI CAT DE EXPLOATAT A FOST

https://picasaweb.google.com/1144622555 ... ID117CPASG#


ultimele doua poze de jos. Dela sfarsitul albumului.

Sa mi spui ce parere ai.

Scrie răspuns

Înapoi la “Boutique mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori