Sunt Un Mare Trădător, Recunosc

Ai o masina care nu e Mitsubishi? Vrem sa o vedem!
Avatar utilizator
gospodaru
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 23, 2011 9:35 pm

Mesaj de gospodaru » Dum Oct 23, 2011 9:49 pm

Ai nimerit o oferta foarte foarte avantajoasa zic eu , plus ca te-ai ales cu o masina , si repet "masina" dupa care pun punct . Referitor la revizii , ca si tine , si eu sunt posesor de C Klasse , ce-i drept nu w204 ci w203 . Al meu model are 260.000km fara probleme si sunt foarte multumit de acest aspect , iar acum vreo luna mi-am cumparat filtrele , uleiul si a venit si vremea sa schimb discuri + placute ... factura toata a fost de 1050 ron . Inca nu am fost la service , dar manopera nu o sa depaseasca 250 ron . Bineinteles ca nu fac reviziile la Mercedes , deoarece am trecut prin niste experiente neplacute si nu mai calc pe acolo deloc . Chiar daca ai masina in garantie , asta nu te leaga de reprezentanta si asta nu intelege multa lume . Eu te sfatuiesc sa ocolesti AutoKlass Center , cel de la Mihai Bravu , pentru ca experienta mecanicilor este depasita cel putin de 10 ori de incompetenta lor .

Te-ai ales cu un cruiser extraordinar si sper ca perioada in care va sta la tine si te vei folosi de el sa fie cat mai frumoasa ... Noroc , si motorina buna

Scrie răspuns

Înapoi la “Masina Mea, alta decat Mitsubishi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori