Extreme Wheels Reloaded

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Mai 16, 2012 8:36 pm

QUOTE Salutare, Extreme Wheels organizeaza un big event la Romexpo care se numeste Bucharest Wheels Arena!
Va intereseaza sa participati la expo?



Mergem?
Cristi, dai tu o sfoara baietilor vineri sa vedem cam cine ar fi dornic sa vina?

Cu putin noroc, poate reusesc sa ajung si eu...

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Mai 16, 2012 10:00 pm

QUOTE Am revenit cu detalii, updatat si cu posterul oficial primul post si va mai spun cate ceva:

-Evenimentul va avea loc in aer liber
-Masinile, ca si data trecuta intra joi seara (vineri 8:30 a.m. cel tarziu) si mai ies Duminica dupa terminarea evenimentului
-Participantii primesc invitatie pentru inca o persoana
-Parcare pentru participanti presupunand ca vin cu alta masina
-Se ofera cazare participantilor din provincie
-Expozantii vor avea bratari din hartie plastifiata pe care sa le poarte la mana pana la finalizarea evenimentului


Am nevoie sa stiu pana la sfarsitul saptamanii cine participa + poze pe mail. Decizia finala de participare le va reveni organizatorilor in functie de fotografiile si detaliile pe care le vom da.

Vor fi multe concursuri si premii, muzica buna etc

Sunt luate de subarufanclub . Tu ai ceva detalii pe care sa le prezint baietilor in caz ca ar fii interesati ?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Mai 16, 2012 10:03 pm

Am intrebat, asteptam raspuns.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Mai 17, 2012 9:42 pm

Salutare,
Extreme Wheels organizeaza un eveniment in perioada 8-10 iunie (3 zile fara oprire)in complexul Romexpo (interior si exterior)
Evenimentul se numeste Bucharest Wheels Arena!

Evenimentul cuprinde:
Expo auto/moto
Concursuri auto/moto/car-audio
Demo raliu by Titi Aur, Manu Mihalache si Vali Porcisteanu
Demo Drift (6-8 drifteri)
Demo Off-road/enduro/atv (dirt si asfalt)
Demo Stunt Bike (invitat special Kevin Carmichael campion mondial destunt) http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... LbeuxQwieg#!
Demo & Concurs Skate, rolleri, bmx, trial.
Demo RC Cars si aeromodele
Demo Karting
Concurs StrongestMan (http://www.strongestman.ro/web/index.php)
Demo Skandenberg (Ion Oncescu)
Concursuri interactive si provocari
Provocari intre cluburi la skandenberg si multe alte activitati.
Aero Expo
Cea mai mare expozitie de Harley si custom bike din Romania
Zona de camping pentru corturi pentru cele 3 zile
Concerte: Parazitii, Zdob si Zdub, Vita de Vie, Cargo, Iris, Suie Paparude si multi altii

Vrei sa-ti expui masina sau motorul modificat la evenimentul nostru?
Trimite mail cu poze si detalii la adresa: tuningextremewheels@gmail.com

Extreme Car Audio
SPL - King of bass
SQ - True Audiophile

Vrei sa participi? trimite un mail la caraudioextremewheels@gmail.com si cateva detalii legate de instalatia audio si o poza.
Hostesele vor detensiona atmosfera si vor face show alaturi de cele mai zgomotoase masini!!!
Special guest si arbitru la SQ, Bean de la Suie Paparude
Regulamentul si premiile vor aparea pana luni pe site!

(expo auto afara in curte - 200locuri pe iarba si pe ciment)
Posesorii masinilor vor trebuii sa le lase acolo pe toata perioada evenimentului, intrarea in zona deexpo se va face incepand cu ziua de joi 7 iunie.
Majoritatea masinilor vor trebuii sa intre in zona de expo in ziua/noaptea de joi, vineri pana in ora 9.00mai lasam intrarea pentru cei din provincie.
Masinile care vor participa la eveniment vor fii alese de organizatori si totodata vom alege si masinilecare vor primii cazare.
Doar posesorii masinilor vor primii cazare.
Fiecare posesor al masini care participa la expozitie sau concurs va primii cate o inviatie, expozantii vor trebuii sa anunte organizatorii daca au hostese, pentru a le oferii invitatii sau bilet de trecere fara plata.
Expozantii vor trebuii sa ma anunte daca au cort sau stand pentru a recalcula spatiu.
Expozantii vor avea zona de parcare fara plata special dedicata in interiorul complexului, in masina intra doar expozantii.
Expozantii vor avea bratari din hartie plastifiata pe care sa le poarte la mana pana la finalizarea evenimentului.
Daca expozantul pierde sau rupe bratara, acesta va pierde dreptul de a intra in complex fara sa plateasca.
Orice problema legata de bratara, invitatie, zona de expo, etc trebuie discutata cu mine personal sau cu cei care vor raspunde de zona de expo.
Astept un raspuns cat mai repede, cate masini participa din partea voastra si daca aveti stand.
Am nevoie de poze cu masinile care vreti sa paticipe.
Daca aveti firme care doresc sa participe la eveniment, va rog sa ma contactati!

Concursuri auto: (criteriile de participare vor aparea pe site in curand)

1.Best Fittment
2.Clean Style Contest
3.Participa masinile care au cat mai multe elemente scoase de pe ea. ex: fara manere, fara sigla, etc
4.Lowest Romanian Car Se inscriu masinile cu perna de aer si cu suspensii cat mai joase. (se vor desfasura concursuri pentru fiecare categorie in parte)
5.Stance Contest
6.Extreme Camber
7.Extreme Stretch
8.Waterworks concurs de echilibru pe o platforma
9.Limbo Car Contest
10.Best Interior
11.Best Exterior
12.Best Paint
13.Best Engine
14.Best Rims
15.Best Autohtona
16.Best car of the event
17.SPL contest
18.SQ contest

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Mai 18, 2012 1:04 pm

Din ce vad eu pe forum , nu avem masini care sa indeplineasca conditiile de mai sus , sau mai bine spus sa participe si sa fie o prezenta notabila la expozitie si sa lase masina 3 zile acolo .
Eu voi intreba , dar , decat sa expui ceva ce nu poate participa macar la o categorie , mai bine o lasi asa .

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Dum Mai 20, 2012 10:58 pm

Am fost vineri la intalnire si din ce masini au participat nu mi-a sarit una in ochi si sa-i spun sa mearga la expozitie . Ammai stat de vorba si Marius_evo si i-am spus de ce vrem sa facem , etc si stateam sa ne gandim cu ce masini am putea sa ne prezentam . Ne prea ne-a iesit ceva , adica ...nimic .
Avem masini modificate , dar nu sunt decat maruntisuri schimbate la ele , nu avem masini de show, asta e parerea mea . Eu nici Coltul din familie nu-l consider masina de expozitie , e facuta pentru noi - soft , jante , cateva stickerbomb pe ea , folie pe geamuri, suspensie joasa si alt iluminat la bord . Si cam atat se rezuma si modificarile multor masini de pe forum

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mai 21, 2012 2:00 pm

OK, atunci nu mergem.

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori