Propuneri Forum

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Feb 08, 2011 6:55 pm

Acum tre' sa fie ok pentru toata lumea.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Feb 15, 2011 9:14 am

Andrei , sectiunea Foto/video este contorizata ? ca dupa mine si sectiunea asta este tot de genul cafenea si unde se pot face posturi si ar trebui scoasa contorizarea . Parerea mea

@ PEX : pai daca esti pilot de vtm / rally si te crezi si prin oras la o etapa e normal sa i brobleme

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Feb 16, 2011 8:01 pm

Si eu as scoate contorul de la Foto. Plus ca ar fi cred o idee sa introducem si pentru Ralliart o categorie la Mitsubishi Lancer (la chestii tehnice). Deja apar Rally-uri pe forum, incep sa fie mai multe decat Evo care are categorie.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Feb 17, 2011 6:38 pm

Am scos contorul.

Maine o sa rezolv si sectiunea Ralliart, am lasat special pentru maine pentru ca doresc sa fac niste modificari in organizarea Bursei, astfel incat sa filtram mesajele care ne intereseaza si pe care le putem lasa libere.

M-am gandit la urmatoarea ierarhie:

Bursa

- Shopping Center (va contine anunturi si oferte ale firmelor si a celor care vand la foc continuu)
---- Ofertele Comerciantilor ( anunturile vor necesita aprobare in prealabil)
---- Feedback Comercianti (liber)

- In Talcioc (anunturi de la useri obisnuiti)
---- Automobile
--------- Mitsubishi (aici le-am putea lasa libere, e posibil sa apara ceva ponturi bune care sa fie de folos unora)
--------- Altele (cu aprobare in prealabil, pentru a preintampina cazurile userilor creati special pentru a posta anuntul respectiv)

---- Piese de schimb, accesorii, consumabile (aici cred ca ar merge din nou lasat liber, 85% din anunturi ar fi de interes)
---- Non-auto (cu aprobare in prealabil, din aceleasi motive ca si la Automobile -> Altele)
---- Group Buy (liber)
---- Feedback Vanzatori (liber)
---- Donatii (liber)

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Joi Feb 17, 2011 9:26 pm

Oare foarte OK. La Automobile -> Altele propun Alte marci sa sune mai "academic". In rest mie imi place, inclusiv partea cu putina libertate la anunturi. Probabil va iesi uneori un mic combat la feedback-uri dar asta e...incercam sa mentinem controlul situatiei. Si la feedback, facem un topic de user, ca la Softpedia parca?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Feb 17, 2011 9:28 pm

Da, cate un topic per user la feedback, asa cred ca e cel mai ok.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Feb 19, 2011 7:10 am

M-as fi asteptat la mai multe reply-uri, insa din moment ce acestea nu au venit, am considerat ca fiind un accept tacit al propunerii mele, drept urmare am modificat sectiunea Bursa.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Sâm Feb 19, 2011 10:36 am

Eu de mult vroiam sa existe sectiune de feedback si un pic mai structurata sectiunea de bursa , deci eu nu pot fi decat multumit
Ar mai fi o chestie de facut ...tot la bursa. Cand deschizi bursa iti raman jos niste anunturi , diverse . La fel si cand deschizi sectiune de automobile , cumparari . Nu putem sa facem ceva cu ele sa nu mai fie asa ratacite ?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Feb 19, 2011 10:44 am

Sigur, se face. Propun doar sa lasam o zi doua distanta intre modificari.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Feb 24, 2011 8:43 pm

Un teaser pentru calendarul 2012. Ma gandesc sa il fac public cand deschid threadul pentru Martie, poate asa motivam mai multa lume sa participe. Pareri?


Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori