Concurs Mitsu.ro

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Joi Noi 18, 2010 1:24 pm

Metale, la filmulete\poze conteaza cameramanul si scula mult mai mult decat proprietarul / povestea masinii si chiar masina, de acord? Si nu toti au scule profesioniste/prieteni care se pricep, deci deja pleci din start cu avantaje/dezavantaje.
La o poveste, eu zic ca e meritul fiecaruia si toti pleaca egal, acolo conteaza cunostintele proprietarului.

Eu sunt pentru cateva poze si neaparat o poveste.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Noi 18, 2010 6:11 pm

Ok, deci avem si 3 stegulete de la Cristi.

Ah, si sunt de aceeasi parere cu gabitzu.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Noi 19, 2010 10:08 am

QUOTE (andrei @ Nov 18 2010, 06:11 PM) Ok, deci avem si 3 stegulete de la Cristi.
Cu contur sau fara ?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Mai 13, 2012 2:15 am

Propunere de la Mitsubishi Romania, pe scurt:

- ne ocupam de un concurs care sa se desfasoare pe forum si/sau facebook
- ei pun la bataie premii de cate un weekend de test-drive cu cate un model Mitsubishi

Propuneri de scenarii pentru chestia asta?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mai 14, 2012 12:46 am

Nici chiar in halul asta fratilor, nu reusesc sa tin pasul...

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Mai 14, 2012 8:25 pm

O sa incerc sa ma gandesc si eu zilele acestea la ceva si o sa propun . Sper totusi sa-mi vina ceva idei , ca sunt cam in pana cu ele

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Mai 15, 2012 1:02 pm

Dupa cum am promis , incerc sa scriu ceva idei de concurs . Sa vedem ce iese

- cea mai spectaculoasa poza cu masina personala - ipostaza / zona - fara poze prelucrate . La calendar nu se pun cele mai spectaculoase , ci cele mai frumoase
- cea mai sic / accesorizata / ciudata masina - tot din categoria masina mea personala
- cea mai reusita echipa sofer/masina - comuniune , integrare , asemanare ( ceva de genul cum sunt cateii aceaia care seamana cu stapanii , isi imprumuta din personalitate/fizionomie , etc )

Ceva care ar trebui sa fie obligatoriu la orice concurs care are ca premiu o masina un w-e , e bine sa facem un chestionar auto ( suntem o comunitate auto si mi se pare normal sa fim responsabili si la curent cu legislatia ) .
Tot o tema de concurs , dar nu pe forum / fb , am putea face un mic poligon la intalnire pentru indemanare , si tot la fata locului un concurs de cunostinte - enumerarea cator mai multe modele mitsu in 15 sec de ex - spun la fata locului pentru a nu gugali . La fata locului se mai pot face : cel mai bun sound motor / muzica , cea mai ingrijita masina , cele mai cool accesorii ( aici putem include si ''senzorul de viteza '' )

Momentan cam atat , daca mai am ceva in minte , dau de veste .

Predau legatura

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Dum Mai 20, 2012 11:02 pm

Nu mai sunt alte idei / propuneri ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori