Concurs Mitsu.ro

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Noi 03, 2010 1:15 pm

Salut,
ma gandeam sa organizam un concurs intitulat "De ce imi iubesc Mitsubishi-ul?". Astefel ca, participantii sa faca un text caruia sa alature una sau pana la 3 din cele mai reusite poze cu masina pe care o detin si sa le posteze pe Wall-ul mitsu.ro de pe Facebook. Castigatoare vor fi pozitiile care aduna cele mai multe Like-uri. Ma gandesc sa discutam cu cei care au anunturi comerciale si eventual cu importatorul, poate putem oferi si cateva premii. Voi ce parere aveti?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Noi 03, 2010 1:28 pm

Suna fain si unde e pasiune, se vor gasi si niste esee pe masura. Oricum, ceva premii tot trebuie, ca e un fular mitsu si 2 calendare, dar tot trebuie ceva, macar simbolic.

SI ar trebui sa avantajeze si marca Mitsubishi chestia asta, pana la urma e reclama gratuita. Cum spui, poate ne sprijina si ei cu ceva simbolic.

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Noi 03, 2010 2:20 pm

E interesanta ideea, dar eu as propune sa o ducem un pic mai sus. M-am inspirat din campania Mitsubishi, tot de pe facebook, cea cu filmuletele despre ASX. Adica, fiecare face un filmulet scurt in care sa aratae ce inseamna pentru el/ea masina Mitsubishi sau istoria Mitsubishi...ce-o fi, dar sa abia ca subiect Mitsubishi. Cum toata lumea are acum telefon cu video sau un aparat foto care filmeaza nu e foarte greu de realizat. Optional se pot face si echipe etc.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Noi 03, 2010 2:28 pm

QUOTE (chacha @ Nov 3 2010, 01:28 PM) Oricum, ceva premii tot trebuie, ca e un fular mitsu si 2 calendare, dar tot trebuie ceva, macar simbolic.


Poate si stegulete mitsu ....
Suna ok , si e destul de realizabila .

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mie Noi 03, 2010 2:36 pm

Si mie mi se pare ok, doar ca partea cu cine are mai multe like-uri denota mai mult numarul de prieteni decat calitatea unei compuneri.
Am putea desemna si un juriu alcatuit din mine

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Mie Noi 03, 2010 3:13 pm

Suna bineee ....si compunerica si filmulet si pozite foarte ok imi place mult ideea

Cand ne apucam de treaba?

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mie Noi 03, 2010 3:58 pm

Ideea e foarte buna. Daca ajuta eu pot oferi un dyno ca premiu.
Din pacate nu sunt toti din bucuresti si prin "posta" nu se poate livra acest premiu.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Noi 17, 2010 9:00 pm

Trebuie vazut cum facem sa ne organizam cu acordarea premiilor.

Pana acum avem din partea lui Andrei_RC un test dyno (insa problema apare in cazul in care un castigator nu e din Bucuresti - voi ce propunere aveti in legatura cu asta?), din partea lui themircea doua produse (tavite pentru portbagaj sau covorase) sau 4-5 vouchere de cate 50 ron prin care sa aiba reducerea respectiva la cumpararea unui produs de la ei, iar din partea lui ionutblv un car scents, un cool gel si un bradut california. Putem adauga si cate un set de stickere, un set de suporti si 2 calendare (birou + perete). Cristi, bagam si stegulete?

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Noi 17, 2010 9:19 pm

Frumoase premii!
Pana la urma ramane concurs de creatie literara? Mi se pare un pic fad.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Noi 18, 2010 9:31 am

QUOTE (andrei @ Nov 17 2010, 09:00 PM) Trebuie vazut cum facem sa ne organizam cu acordarea premiilor.

Pana acum avem din partea lui Andrei_RC un test dyno (insa problema apare in cazul in care un castigator nu e din Bucuresti - voi ce propunere aveti in legatura cu asta?), din partea lui themircea doua produse (tavite pentru portbagaj sau covorase) sau 4-5 vouchere de cate 50 ron prin care sa aiba reducerea respectiva la cumpararea unui produs de la ei, iar din partea lui ionutblv un car scents, un cool gel si un bradut california. Putem adauga si cate un set de stickere, un set de suporti si 2 calendare (birou + perete). Cristi, bagam si stegulete?

Pai nu am zis ca pun ? , da , imi spuneti cate si se rezolva . Oricum stau cu ele ca nu am dat decat cateva ...nu stiu daca 15-20 din cele 100...

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori