Intalniri Organizate

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mar Ian 18, 2011 10:09 pm

Mai degraba ar merge la 1 Mai, sau vreo statiune mai Low/Medium Cost .
Eh ? Voi ce ziceti ?

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mie Ian 19, 2011 4:52 pm

Fara suparare, pentru 2-3 zile eu unul nu m-as deplasa pana la mare, conduc o zi intreaga sa mai pot sta inca o zi acolo in care ma odihnesc apoi plec inapoi.
Posibil ca mine sa gandeasca mai multi din centrul, nordul tarii.

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Ian 19, 2011 5:17 pm

Mai iei si vreo amenda pt vorbit la telefon
Nu e frumos la mare in extra-sezon, e rece, vant si pustiu...mai bine undeva la munte in centrul tarii unde sa fie ieftin si bun.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Ian 26, 2011 10:20 pm

Mai facem ceva ?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Ian 28, 2011 7:59 am

Da.

Eu zic sa deschidem poll public in care sa se voteze perioada (16.04-17.04 sau 30.04 - 01.05) si zona (Sibiu sau Sighisoara), urmand ca pensiunea sa o alegem in functie de numarul celor care participa. Pareri?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Vin Ian 28, 2011 2:35 pm

asa pare cel mai bine. insa trebuie estimat un cost, sa stie lumea ce voteaza . Iar dupa, trebuie rapid stabilita pensiunea si cine se anunta, insa cu avans dat...

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Vin Ian 28, 2011 11:27 pm

Asa e, trebuie propus si un pret macar orientativa ca sa stie lumea la ce se inhama Eu zic maxim 100lei/camera (50/pax) si am iesi mai comod sa fie cu 2 mese ca la prisaca, dar exista riscul ca pretentiosii sa faca fite la meniu...

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Mar 02, 2011 8:17 pm

Deci pana la urma mergem la Danes ?
SI cei de la vwforum tot asa au stat , mai ales ca ei au fost mult mai multi decat suntem noi pe lista acum , ei au luat tot , domeniu , centru ecvestru si pensiunea , iar unii au fost cazati in Sighisoara ...
Ma distreaza ploiesteanul 66RRR , cat de agitat e el cu intalnirea , ar trebui sa-l facem organizator de evenimente

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Mar 02, 2011 9:57 pm

Eu am sters cavaleu din lista ca nu mi-a placut ca pe site au un pret si la telefon altul. Si mai ales ca sunt inca in constructie, nu vreau sa ne bazaie bormasinile in cap Si pare mai liniste la danes...

Iti dai seama daca 66RRR face asa pentru intalnire cum a facut la organizarea nuntii

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Mar 07, 2011 9:31 am

Oare va fi aceasta intalnire cea mai mare de pana acum ? Si inca lipsesc nume grele de pe lista Klez , AWBdan , Andrei_Iasi , Vali si Jeff ( de la timisoara ) , Erlo , Hammer , si altii .
Andrei , te-ai gandit cine strange avansurile ? Ai dat mailul de pre-rezervare la Danes ? ca nu cred ca se va merge in alta parte , Toti vor matrimoniale , ce pana mea , nu va mai place paturi separate sau suprepuse ? vreti matrimoniale , luati un ziar si cititi rubrica de anunturi .
O facem de vineri pana duminica ? eu oricum asa o sa fac , ca imi bag concediu in vinerea respectiva

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori