Intalniri Organizate

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Dum Feb 26, 2012 12:10 pm

Total de acord cu tine gabitzu , facem topic deschis. Asa e cel mai corect si pentru comunitate

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Feb 27, 2012 5:49 pm

Sunt ok si cu varianta asta , doar ca ...
Facem o perioada pentru propuneri ( 1-2 saptamani) , faci pe urma un poll pt vot ( la fel ) , faci pe urma o lista de inscriere ( tot 1-2 sapt ), pe urma strangi avansul ( 1 sapt ), incerci sa gasesti o locatie pt cazare , vorbesti pt cazare si nu au in perioada vruta , si iar cauti alta cazare sau perioada , pe urma nu poti sa mergi ca ba e Pastele , ba e cu Floriile si nu merge lumea .

Asa stabileam noi data si locatia , faceam o lista de inscrieri si cautam ceva pt perioada respectiva si numarul de participanti .

Dar , ma supun majoritatii

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Lun Feb 27, 2012 11:08 pm

Ai si tu dreptate...
Ok , eu propun asa
Hai sa facem noi o lista cu ceva locuri interesante, stabilim de comun acord 2-3 variante de zona/pensiune/cazare/conditii , apoi un poll public o saptamana si ... apoi pe "cai"
Cred ca e cel mai ok asa, fara sa ne mai lungim

Bine,
o prima conditie ar fii sa se inscrie la cuvant mai toti moderatorii/admin

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Feb 27, 2012 11:25 pm

Apai PEX-ule hotaraste-te , ori e poll deschis ori le dai variante ....

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Lun Feb 27, 2012 11:27 pm

Ca sa nu o lungim mult noi , ma gandeam sa propunem cateva variante ( rapid) apoi poll deschis pe timp limitat si aia e
Nu stiu cum sa o fie privita ideea de locatie prestabilita ...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Feb 28, 2012 1:35 pm

Eu zic sa propunem cateva locatii pe langa Brasov; in sensul asta astept si eu astazi de la cineva niste date de contact pt o pensiune.

As avea nevoie de o mana strasnica de ajutor cu intalnirea asta pentru ca daca implicarea mea va fi la fel ca la Ranca simt ca ma paste un divort. )

Astept cateva propuneri, preferabil de la un nr mai mare de moderatori si diseara sau maine deschidem topicul public.

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori