Intalniri Organizate

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Sâm Ian 09, 2010 9:54 pm

Salutare
Deoarece multi dorim si alte intalniri ale forumului vin cu 2 propuneri ( defapt 1 )
Cum Pastele cade in aprilie la inceput lunii, propun luna mai , la mijloc , pentru intalnirea de primavara la Domeniul Dracul - Sighisoara, propunere veche de a mea .
Cea de a 2-a , care nu este e mea propunere , vine de la Chacha , 14 august .

Daca aveti si alte sugestii sunt bine venit , dar pentru o locatie buna trebuie sa ne miscam din timp si sa fim mai organizati .
Cristi

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Sâm Ian 09, 2010 10:02 pm

Va mai riscati sa mai veniti in Bistrita in august dupa experienta cu serviciile de la Poiana Zanelor? Ca o barfa, Monica l-a cam parasit pe ala (patronu) si el cam bate in faliment. Mult l-a tinut....

La Bistrita in august e Bistrita medievala deci balci, bauta, mici si concerte. Cam asta e firu vreo 3-4 zile. Nu zice nimeni ca nu merita vizitata zona mai ales ca e la sosea iar drumul Oradea-Cluj-Bistrita-vatra Dornei e de nota 10 (adica deocamdata fara cusur).

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Dum Ian 10, 2010 1:21 pm

pai sa ne miscam ... unde vreti voi sa mergem ascolo mergem

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Ian 11, 2010 10:43 pm

Nu prea vad interes din partea voastra pentru intalniri .
Va e frica sa nu cada pe voi ''magarusul'' si sa va ocupati voi de organizare ?
Eu ma pot ocupa de cea de la Sighisoara sau care o fi ( desi daca e in Bistrita ...Florin e mai aproape )
Vineri seara cineva spunea sa facem in vara undeva in Delta unde se poate ajunge cu masina . Eu sunt si pentru asta

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Lun Ian 11, 2010 10:45 pm

de magarus nu imi este frica, dar nu am relatii. in Delta zici ??? ar merge la suflet o sa incerc si eu niste propuneri, in principiu tot asa " pi shentru tzarii"

LE : la domeniul Dracula ar fi frumos la han dar sunt doar 21 locuri

LLE : Pe la Fundata - Bran nu va place zona ??

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Lun Ian 11, 2010 11:00 pm

Fundata- pensiunea Euro Park
sau
Transfagarasan - Complex Capra (mi se par chiar decente conditiile aici, banii de asemenea si sa nu discutam de peisaje si alte minunatii.

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mar Ian 12, 2010 11:19 am

Eu nu fac pretentii, deci orice locatie s-ar alege ar fi ok din partea mea si nici nu fug de responsabilitati daca ar fi sa ma ocup de organizare.
Poate Delta nu mi-ar surade tinand cont c-am fost de 2 ori in ultimii 2 ani si deja sunt satul, in plus in delta chiar n-ai ce face decat sa bei pe o caldura mare. Excursiile in delta cu barca nu sunt cine stie ce si iar lesini de cald si daca nu ai macar o piscina cum am avut noi sa stam de dimineata pana seara acolo, iti iei campii

Later edit: Uite, undeva pe transfagarasan mi-ar surade, e ceva ce ar place cred oricarui iubitor de colac rotund si am avea unde face o coloana superba.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Ian 13, 2010 9:53 am

http://www.pensiuneavanatorul.ro/ o alta alternativa .
@ Alin , Capra nu e o alegere prea buna . De ce ? exista persoane care dupa ce au baut, obisnuiesc sa mearga cu masina / le in test / e , iar zona nu e deloc prietenoasa in astfel de conditii .
Acum 2 ani cand l-am cunoscut pe Andrei , tot la intalnire pe Trans era .

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Mie Ian 13, 2010 10:27 am

ai dreptate si cu "pilotii de teste" (mai stiu eu pe unu care poate citi pe aici da nu i zic numele care se duce dupa mancare ) si cu vechea intalnire ...

la primul pct, nu am ce comenta, dar la al doilea, cred ca a fost acum muuuult timp, deci ar merge una ...

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Ian 13, 2010 2:40 pm

Transfagarasan suna extraordinar si pentru mine . Natura sau burg vechi sa fie...

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori