Intalniri Organizate

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Lun Mar 07, 2011 11:47 am

Benea nu fi suparat pe populatie, cei singurei vor vrea camere twin si nu matrimoniale..... Cred....
Am mai expus odata problema, daca vin toti cei inscrisi, tare mi-e frica ca nu incapem toti.

La Centrul Ecvestru si Pensiune avem in total 29 de camere duble si 3 apartamente iar pe lista sunt 21 ce vin cu perechi (deci camere duble) si 15 ce vin cate unul, posibil 2.
Acum sunt curios daca nu se mai triaza pe parcurs... Hm, eu zic sa ne apucam de strans avansul sa vedem daca ramanem toti.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mar 07, 2011 12:39 pm

Am dat mailul, voi strange eu avansurile.

Pai dupa cum am anuntat, data este 21-22, optional 20 si 23, deci e ok.

Trimit acum PM-uri cu datele contului pentru avans la toata lumea.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Mar 31, 2011 12:20 pm

Pacat ca e departe .... dar merita avuta in vedere , indiferent de ocazie , parerea mea

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Dum Mai 08, 2011 11:46 pm

Andrei, cam care ar fi optiunile cu avansul platit in cazul in care ma retrag de la intalnire?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mai 09, 2011 9:42 am

Va trebui sa gasesc inlocuitor.. sunt in discutii cu cativa doritori, o sa am un raspuns cat de curand.

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Lun Mai 09, 2011 12:01 pm

ok,perfect. Nici pexu numai vine ca merge la raliurile lui, dar i-e rusine sa zica

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Mai 25, 2011 4:14 pm

QUOTE @ cristibna : Poate in august facem o intalnire comuna Subaru - Mitsubishi ! Tot pe Transalpina Citat de pe Subarufanclub
QUOTE Despre o intalnire comuna... ramane de vazut, mai este timp! Poate facem mai intai una in Bucuresti si tinem ? sfatul batranilor ?

QUOTE Intalnire comuna pe Transalpina ... hmmm , nu suna rau si nici nu e imposibila , dar clar nu vor fi foarte ca la intalnirea din toamna . Dar posibil sa nu fie totusi o idee prea inspirata , intalnirea asta pe drumuri ...vor exista si persoane care vor incerca sa-si arate muschii pe drumurile patriei ...daca facem ceva , va trebui sa avem ceva reguli clare . Dar despre asta intr-un alt episod . Sau Mihai sa vb cu Andrei si sa stabileasca ei ceva in numele nostru - raspunsul meu

intr-adevar , suna bine o intalnire pe Transalpina, dar poate fi realizata ? Facem o noua aroganta ?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Mai 26, 2011 10:14 am

Am discutat cu Mihai, singurul impediment ar fi gasirea unei locatii care sa ne permita gazduirea a 50-60 de oameni.

Din cei care ati fost prin zona, gasim asa ceva?

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Mai 26, 2011 10:18 am

http://www.turistinfo.ro/ranca/hoteluri-ranca.html

Hotel N T din Ranca mi se pare cel mai ok , daca nu pentru aroganta , pentru noi

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Joi Mai 26, 2011 10:46 am

Eu inca nu stiu ce sa zic pentru ca nu stiu daca voi putea fi prezent.
Transalpina suna foarte bine pentru ca am vrut de cateva ori sa merg pe-acolo si inca n-am apucat. Ramane de vazut.

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori