Intalniri Organizate

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Iul 16, 2010 9:10 am

Cine face threatul nou si cine se ocupa de organizare ? Asta in caz ca mai facem ceva in privinta asta ...

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Vin Iul 16, 2010 9:22 am

Tu faci threatul si de organizare mai vedem...

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Iul 16, 2010 12:22 pm

Glumetzule

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Lun Iul 26, 2010 6:43 pm

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ??????????

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Iul 28, 2010 12:27 pm

pai parca spuneati ca facem poll si vedem ce si cum
Eu nu stiu iar de organizat....nope . Dar se pare ca oricum nu vrea nimeni sa isi asume responsabilitatea asta

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Mie Iul 28, 2010 2:19 pm

facem poll cu ce? ce perioada? ziceti voi si eu ma ocup de poll, iar de organizare, ca la Suceva .... parerea mea

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Iul 28, 2010 3:30 pm

Baga toate propunerile din paginile anterioare , plus Domeniul Dracul - Sighisoara , perioada , zic eu , toate w-e pana la sf lunii sept .
Dupa vot vedem unde si cand mergem. Votul lasa-l 2 sapt .
Si daca nu ai inteles , hai sa fiu mai clar : eu nu ma voi ocupa de aceasta intalnire , nu ca la Suceava , HELL NOOOO !!!!!

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Mie Iul 28, 2010 4:42 pm

mda ... intelesesem dar credeam ca vrei sa fii tot tu marele sef de trib

PS Noi insistam ca sa mi moara leul de la avatar de nu a fost foarte bine la SV (cu exceptia incurcaturii creata de mine)

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Iul 28, 2010 5:20 pm

Eu nu am vrut sa fiu mare sef de trib , dar trebuia sa ne miscam un pic mai cu talent . Si asa m-am activat .
La fel de bine se poate ocupa si un membru , nu trebuie sa fie moderator sau admin . ( vezi intalnirile Transfagarasan si Varlaam ) . Dar cine ?
Si cred ca o sa-ti moara leul de la avatar , ca eu PAS .
Voi veni la intalnire , dar inca nu ma trec pe lista pentru ca nu stiu exact ce perioada imi convine

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Joi Iul 29, 2010 12:08 am

Dar daca cacam o intalnire lipsita de organizare, bani, chirie, programari, etc... si ne gandim doar la o data simpla si sigura, in care sa ne intalnim intr-un punt X pe harta. Somnul il facem la cort la gratar (daca sunt mofturosi pot sa caute singuri pensiunea care le place), plimbarile le facem de capul nostru unde si cand ni se scoala, etc. Ideea era ca mai bine sa facem/faceti ceva mai iesit din comun si cu un buget cat mai redus. In acest fel, nu trebuie sa fie tras cineva conducere ne-aparat, ci toti vom avea "drepturi egale". Eu ma gandeam la sfarsitul lui August.... iar in seara asta cand am vazut topicul lui Cristi cu TransAlpina, m-i sa aprins un led la mansarda... Intelegeti unde bat campii ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori