Intalniri Organizate

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Iun 08, 2011 4:43 pm

Pai in pana mea , aia cum au fost pe circuit si noi nu putem ca nu e deschis ???? Ma rog
Da, eu merg pe varianta propusa de Andrei

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Iun 08, 2011 6:46 pm

Domnule Lalu,

Intr-adevar forum-ul dumneavoastra ne este familiar si il vom vizita in continuare, oferindu-va acolo toate informatiile legate de inaugurare.
Asa cum vedeti si din pozele prietenilor de la AutoExpert, pista si cladirea principala nu sunt inca finalizate.
Clubul posesorilor de Mitsubishi este compus din persoane care cunosc foarte bine sportul auto, astfel incat consideram ca prezenta dumneavoastra la Prejmer Circuit trebuie sa aibe loc in cele mai bune conditii posibile: pe o pista sigura si completa, precum si beneficiind de o gazduire pe masura.

Tinem legatura si vom reveni cu informatii de indata ce ne apropiem de finalizarea lucrarilor.

Cu respect,
Horia Totu

Asta e, aia sunt club Porsche

Si eu tot pe varianta transalpina merg.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Iun 21, 2011 4:21 pm

QUOTE (andrei @ Jun 8 2011, 11:57 AM) .... in toamna sa continuam discutiile cu Subaru si Honda pt Transalpina?

Mai stim ceva despre subiectul asta ?
Eu oricum o sa mai dau o fuga pe acolo prin august , sa invat traseul bine , dar vreau sa stiu daca mergem si gasca de 3 forumuri .
Inca ceva ...pe mine nu ma deranjeaza , dar sigur vor iesi discutii cu restul ''japonezelor'' , ca ei de ce nu au fost invitati , etc . Si asa , cei de la Subaru sunt de parere ca nu vom avea unde sa ne cazam in zona ( ei au fost acum de curand si asta e parerea celor care au fost )

Din punctul meu de vedere , asta ar fi o intalnire mai potrivita cu cea organizata de grupul VAG la Worthersee , dar sa ne strangem acolo cu toate japonezele . Asaltam Ranca sau Obarsia Lotrului de japoneze . O singura data trebuie facuta ceva de genul asta ca pe urma se vor face de la sine , sunt convins . Iar in tara a fi o premiera , ca o comunitate ( posesorii de japoneze) sa se stranga an de an in acelasi loc .
Chit ca imi iau o caruta japoneza de 1000 euro , tot voi merge acolo an de an

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mar Iun 21, 2011 11:23 pm

QUOTE (cristibna @ May 26 2011, 12:30 PM) voi fi ceva vreme prin zona moldovei , Boston City mai exact , cam toata luna octombrie si ceva mai mult de jumatate din noiembrie ...

Heh... Si nu zici si tu ceva acolo... Nu nimic ? Un tzrr, ceva ? Te scot la un mic dupa ce ajungi? Un carnat rumenit in foc?
App, daca ajungi prin Botosani, sa fii fara consoarta

Daca nu te deranjeaza moldoveneasca de langa prut, atunci ai "activitate" in sederea ta prin zona.

PS: Era bancul ala: " El o suna pe ea: - Draga, am diseara o sedinta, raman sa dorm la ea."

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Iun 22, 2011 9:04 am

Inca nu am ajuns , dar cand ajung sigur te voi suna sa ne vedem si noi la fetele astea palide
Voi fii singur , ca sunt in interes de serviciu , si cred ca o sa ma obisnuiesc si cu moldoveneasca de langa Prut . Reusim noi cumva sa ne intelegem . Si nu ma deranjeaza activitatea si nici nu ma deranjeaza sa-mi maresc orizontul cultural ) . Plus , din cate stiu , sunt si foarte sanatoase ( a se citi - ceva mai mult decat 2 nasturi pe piept ) si asta clar e pe interesul meu
Vorbim cand ajung despre detalii din astea

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Iul 04, 2011 3:21 pm

Si uite asa am aruncat o noua provocare si suntem pe cale sa facem o noua aroganta .
O facem sau nu ?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Iul 04, 2011 3:24 pm

Eu sunt pentru, sa vedem ce zic si subaristii...

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Feb 22, 2012 9:12 am

Cu pasi repezi ne apropiem de aniversarea forumului .
Cum facem sa ne organizam cumva ?
Haideti sa vorbim pe aceasta tema , in acest topic , mai multi oameni , ceva de genul jumatate + 1

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Mie Feb 22, 2012 10:15 pm

Saluti!
Nu era vorba sa incercam sa facem ceva la Brasov, pe circuit ?

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Sâm Feb 25, 2012 8:15 pm

Eu am vorbit cu Andrei la telefon si-am propus sa se faca topic deschis pentru toata lumea.
Ma gandesc ca, din moment ce e intalnire deschisa tuturor, sa fie si propunerile la fel. Voi ce ziceti?

Pentru mine, Brasov suna mult mai bine decat malul marii ca si distanta de acoperit

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori