Atitudini De Dezbatut

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Mai 21, 2009 12:08 am

E si reclama mascata si clona, are ban permanent baiatul. A cam tras chiului la cursurile de marketing.

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Vin Mai 22, 2009 12:51 am

clona cui?

care erau cele doua nickuri?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Vin Mai 22, 2009 7:44 am

Lawrentiw si Aurelyann, sunt aceesi persoana si anume cineva care detine o firma de accesorii in Galati si se lauda singur cu clona ce marfa buna si ieftina are.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Joi Iun 04, 2009 4:28 pm

Ce facem cu driverx? Din punctul meu de vedere, ii dam ban direct sau il articulam ca la regulament si oricum isi ia ban. Urmarind activitatea lui, nu prea vad plusuri aduse forumului de catre el, ajutoare catre altii sau altele...sincer. Nu am nimic personal cu el, desi am schimbat niste PM-uri cam urate mai demult insa fiind PM, WTF...nu conteaza. Deja merge pe urmele lui Sebastian, dupa parerea mea...nici nu ma stiu cate PM-uri am schimbat cu el, in care il rog sa o lase mai moale si ii dau argumente de regulament + ca nu mi se pare normal sa jignesti chiar asa o comunitate.

Voi ce credeti?

Andrei, da-i 50% lui driverx pentru replica de genul:

QUOTE Dar macar stiu ca asa se pun probleme chiar de la cel mai inalt nivel al forumului. Nu mai scriu cuvantul care imi este INTERZIS sa il mai folosiesc, dar o sa scriu....PENIBIL, PENIBIL, PENIBIL tot ce s-a intamplat azi.
care a fost moderata de mine aici.

QUOTE - Nerespectarea deciziilor administrative: 50%

Am vrut eu sa ii dau un set de 5 de cate 10% insa mi s-a "zis" de la forum:
QUOTE The error returned was:

This member has been warned once already within the allotted time allowed

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Joi Iun 04, 2009 4:50 pm

Eu zic ca daca aplicam Enforce moderator preview of all new posts e spre binele lui. Si asa are jigniri la adresa tuturor si a forumului in general.
Altfel pana diseara strange 100%

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Iun 04, 2009 6:53 pm

Deci 50% in total sau se adauga la ce are deja? - pt driverx

apple a primit 30% pt atac la persoana.

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Joi Iun 04, 2009 10:37 pm

Andrei te rog sa scrii la apple la warn reason atac la persoana. Ca sa stie lumea de ce are 30%

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Iun 05, 2009 1:34 am

Am adaugat.

driverx are 90% warn:

-20% de la cix pt offtopic
-10% de la AndreiRC pt limbaj necorespunzator (am mai adaugat eu 10% - Andrei, pt limbaj necorespunzator sanctiunea e de 20%)
-50% de la mine pt nerespectarea deciziilor administrative.

Cand mai sunt razboiae din astea si nu sunt pe net, dati si voi un telefon..

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Vin Iun 05, 2009 11:18 am

QUOTE (andrei @ Jun 5 2009, 01:34 AM) -10% de la AndreiRC pt limbaj necorespunzator (am mai adaugat eu 10% - Andrei, pt limbaj necorespunzator sanctiunea e de 20%)

Situ asta. Am scris si in mesaj ca ii dau doar 10% in loc de 20% cum ar trebui.
Stii ca noi nu putem sa damdecat portiide 10%

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Vin Iun 05, 2009 12:34 pm

QUOTE Fa o matematica daca urmaresti ultimele 20 de posturi ale tale cate valori multiplu de 100% iti luai la warn daca si consideri ca regulamentul este sever sau se aplica strict....? Deci?


Da mai warn pana iti pica butonul de maus. Deja nu stiu cati m-ati frecat azi cu warn-ul ala, da' cica nu asta e idea sa impariti warn-uri. Lasa-ma in pace cu warn-ul, cu regulamentul si cu alte kkturi. NICI MACAR nu am contestat regulamentul. DIN CONTRA, am specificat PUBLIC a naibii de clar pe LIMBA ROMANA ca mi se pare FOARTE NORMAL sa ma pedepsiti pentru LIMBAJ. Am comentat doar la un aspect: acela ca dupa toate rahaturile cu relantiurile as fi pedepsit ca am indraznit sa zic rabla la masina lui andrei.pex. Citez:

QUOTE A primi warning conform regulamentului pentru limbaj necorespunzator mi se pare foarte normal, dar pentru ca "jignesti" masina altuia mi se pare cam multicel.

Ce mama dracu? CUM altfel trebuie sa se faca inteles un om atacat din 238746234324 parti? Stiu ca nu e voie sa abuzezi de MAJUSCULE, BOLD, FONT IMENS si altele. Dar poate asa ati fi priceput ca io nu am nimic cu regulamentul acestui forum. Voi nu vedeti padurea de copaci. Ma iei cu alea 20 posturi. Is 20 posturi in care am incercat (fara sanse observ) sa ma apar de o acuzatie FALSA cum ca in continuare infectez topicuri cu relanti-ul meu. Pe cand eu doar am pomenit e o POSIBILA crestere a unui relantiu la o masina care ii scoti bateria si ECU se reseteaza. WTF? Dar inca nimeni din toata moderatorimea eminenta de pe aici nu a reusit sa arate acest lucru, cum ca driverx a bagat IAR, AZI bazaconii cu relantiul lui. S-a agitat gratuit mucosu ala de coobra citind doar ce vrea el, dupa care au inceput toti sa cotcodaceasca. A inceput cix sa faca pe moderatoru si uite scandalul.

Da warm ma cat vrei tu. 300% merge? Din cate stiu eu ... nu ar merge. Din partea mea si 400%. Poate mai merge inca un 100% si pentru PM-ul aceste extrem de acid. Recunosc ca nu am citit regulamentul SUFICIENT de atent ca sa imi aduc aminte daca reguli de acolo s-ar aplica si pe PM. Dar ce ar mai conta inca o aplicare abuziva a regulamentului pe PM, dupa circul de astazi?

-------------------------------------

Asta a fost PM-ul de la driverx. Poate l-a primit fiecare. Si nu e singurul PM primit de la el, asta e bland. Insa mai departe ma abtin.

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori