Atitudini De Dezbatut

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Lun Oct 05, 2009 7:24 pm

Am vorbit un pic pe messenger cu el vineri si era revoltat de ceea ce au zis unii pe-acolo. Problema de fapt nu se pune care are dreptate, ci daca are cineva o parere si argumente poate sa le expuna. I-am zis ca exagereaza prin atitudinea asta. Daca considera cineva ca trebuie warn, go ahead. Sau daca mai vrea cineva sa ii spuna la fel. Poate daca ii zic doi o sa isi dea seama

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Oct 05, 2009 7:34 pm

Si eu i-am spus de atitudine , m-a sunat azi dupa ce am postat.
El a zis ca a inteles ce i-am spus , ramane de vazut. I-am spus ca a inceput sa o ia pe urmele lui Cristi cu mistourile si ca nu e bine si ar trebui sa se abtina si sa scrie cu argumente sau sa-si expuna propria-i parere. Si cand am vb cu el la telefon tot de aia era revoltat , de ce scriu unii .

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Lun Noi 23, 2009 4:55 pm

Revin eu cu o intrebare, a dat si pe PM. Ce facem cu driverx? Eu propun ban, adica isi ia 20% pentru off-topic si tot acolo ajunge. Si nu are rost sa intram si in altele, ca poate aduna mai mult numai din topicul de scadere cu 10%. Sincer, dupa ce a ajuns al 90% s-a calmat vreo 3 saptamani d ema miram, insa dupa incetu cu incetu a recuperat. Din pacate, pare "ireparabil" . Nu sunt mare fan la chestiile astea dar altii au luat mai usor ban si e bine sa luam si asta in calcul pana la urma...
Propun sa ne dam fiecare cu votu. Eu votez pentru ...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Noi 23, 2009 5:03 pm

Si eu sunt pentru.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Noi 23, 2009 5:34 pm

Da , vad ca a inceput iar sa fie un fel de gigi-contra si nu intelege anumite chestii.
A avut intr-adevar , o perioada calma si raspundea frumos in posturi , dar acum nu vrea sa inteleaga ca nu noi trebuie sa-l avertizam cand se termina perioada de warn , cum nici acum nu a inteles ca nu se aplica retroactiv.
Din partea mea warn , chiar daca vor iesi discutii .

Cat despre DeBogdan , fu putin ironic in aceasta sectiune ( scaderea warn-ului ... ) dar , fratilor , e clar pentru toti , nu offtopic , si a cerut-o , la fel si Coobra , si Gabitzu.

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Lun Noi 23, 2009 5:41 pm

Si eu sunt de-acord.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Lun Noi 23, 2009 7:35 pm

Pai: chacha, cix, pex-u, cristibna, andrei = pentru = 5 voturi
a mai ramas RC si Marty desi parerea lui RC despre driverx o stiu .

Andrei, iti folosesti butonu' de administrator ca parca numai tu poti da ban permanent?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Noi 23, 2009 8:21 pm

All done.

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Vin Dec 11, 2009 10:50 am

Am observat ca mai nou gabitzu incepe sa isi arate nemultumirea in anumite aspecte. Eu nu am nimic impotriva, dar daca incepe sa vina sa zica ca driverx nu trebuia dat afara si ca era chiar util eu cred ca exagereaza. Eu zic ca nici nu se pune problema revenirii asupra deciziei de banare a lui driverx.
Observ ca si COObra isi cam baga piciorul. Sa zicem ca acum ar fi nascut sotia, dar a mai cerut de buna voie warn.
Pe langa ei mai apar si altii care se plang de nedreptatea care e in regulament.
Voi ce parere aveti?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Vin Dec 11, 2009 5:17 pm

Am vazut si eu am zis ca "stau" o saptamana pe bara si nu mai raspund in topicurile alea doua, am vazut ca nu rezolv nimic cu argumente, si cum orice eveniment dureaza 3 zile....

Daca fac asta si pe alte topicuri, poate sa le sara mustaru cat o vrea, eu tot apas butonu' de warn.

Preferabil e sa il calmeze Andrei seara la o bere. Adica ei sunt acolo in Iasi, e mai usor.

Asta e regulamentul si nu cred ca e o Ok sa o facem o tarla pentru ca unii ne stim de nu stiu cand...

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori