Activitatea Moderatorilor

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Iul 03, 2012 8:15 pm

Nu , nu am primit pm de la el .

Astazi am fost darnic . ThefunkestOne si Mircanu victime .
Ce facem cu gic_trucker ?


In alta ordine de idei : cum fac sa vad si eu fetzele colegilor mei la intalniri ? Aveam o perioada cand ma vedem si cu Andrei_RC ( kinder mic , il inteleg ca-l rupe pe genunchi Andreea ) , PEXu ( mai triesti ??? ) , Metalu' care a venit in tara dar nu s-a sinchisit sa dea un semn de viata , Marty e plecat dar ne-am vazut la intalniri ...Vorbesc aici de cei din Bucuresti , ca doar nu l-oi pune pe Klez sa vina vinerea prin Bucale ( cand ai drum ma' men sa mai vb ? ) sau Gabitzu ( doar daca nu are chef de o plimbarica mai lunga cu motoru' ) . Alex ? Malakai ? Florin , tu cand dai berea ? Andrei ( sefu' ) , am CO in august , vamuim , da ?
De cele mai multe ori am impresia ca vorbesc singur...cred ca mi se pare .

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mar Iul 03, 2012 10:07 pm

Tocmai mi-am prins degetele in portiera la Seat. Se pare ca Seatu nu prea prieste la mine. Deci scuze ca tastez mai greu. Dau berea in max o luna sper

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mie Iul 04, 2012 1:05 am

Domn sef, prin Bucale nu prea vin de buna voie ca nu ma lasa doamna mea (cea din-naintea ei e in bucale) . Doar daca oi prinde o tractare ceva prin zona si sa am ceva timp sa stam la barfa. Nu e exclus.
Domn cel`lalt sef, ChaCha, vezi ca prin bistrita o sa trec pe luna viitoare, dau un tel sa stam la o ciorbica.
Cu sef `al mare (Andrei) am stabilit deja: Ne-om intalni cand ne-om vedea.

Nush fratilor ce plm se intampla, dar parca nu mai avem timp nici pt noi... Eu unu parca sunt robot de ceva vreme incoace, `tui in gat cu criza lor...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Iul 04, 2012 10:09 am

Cristi, vamuim in August.. dar pana atunci ne vedem pe 21-22 Iulie la Baneasa.

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Mie Iul 04, 2012 11:21 am

La mine, spre marea mea rusine, intalnirile au picat cum nu se poate mai prost. La mine totu-i in functie de serviciu.
Si mie mi-ar face placere sa va cunosc pe voi, da' sper doar sa ne si sincronizam in viitorul apropiat.
Eu fiind din Galati...

QUOTE (Klez)Nush fratilor ce plm se intampla, dar parca nu mai avem timp nici pt noi... Eu unu parca sunt robot de ceva vreme incoace, `tui in gat cu criza lor...

Total de acord...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Iul 04, 2012 11:30 am

@Malakai - poate te prind la o cafea in drum spre mare.

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Joi Iul 05, 2012 12:33 am

Da, m-am intors in tara, dar sunt la Constanta...deci sa vin la intalniri vinerea cam greu...am fost acu 2 sapt o dupa-amiaza doar in Buc cu treaba, ca de nu sigur dadeam un semn. Sper sa numai ratez totusi intalnirea mare de la toamna ca am ratat cam multe pana acum cu forumul e mai greu ca am pierdut firul, multa lume noua, multe topicuri noi...si trebuie sa ma apuc sa-mi fac temele sa recuperez materia pierduta.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Iul 05, 2012 9:06 am

QUOTE (andrei @ Jul 4 2012, 10:09 AM) pana atunci ne vedem pe 21-22 Iulie la Baneasa.

ce se executa in perioada aia acolo ? ne auzim oricum la telefon


Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Joi Iul 05, 2012 3:48 pm

http://mitsu.ro/forum/index.php?showtopic=5673&st=1600
Propun si totodata cer permisiunea ca topicul asta sa fie redenumit in "Probleme New Lancer. Discutii. Dezbateri."
Pe bune.
Care intra si vede 80 de pagini de probleme zice ca cine stie ce masina e, dar din ce e acolo sunt probleme repetitive de z ori si prostii de y ori...
Ce parere aveti ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori