Garsia Impotriva Tuturor

Condica de reclamatii
Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Vin Mar 12, 2010 10:39 am

Garsia, imi pare rau pentru situatia creata. Pozitia in care ma aflu nu este superioara pozitiei tale. Nu am nimic cu tine si nu vreau sa existe tensiune intre noi, iar situatia asta nu vreau sa afecteze modul tau de a te raporta la aceasta comunitate. De deranjat nu deranjezi pe nimeni, iar intratul in anonimat nu ar rezolva nimic. Suntem cu totii oameni si gresim.
Imi pare rau ca inainte de a inchide acel topic nu am luat legatura cu tine pentru a povesti un pic, dar nu pot face asta cu toate pentru toate posturile mutate sau topicurile inchise. Initial am vrut sa il mut la sectiunea Bursa, insa nici acolo nu isi avea locul.
Apelez la intelegerea ta si sper sa nu imi porti pica.

Daca ai ceva sugestii pentru moderatori ca sa isi faca treaba mai bine te rog sa le spui si ne vom conforma .
Daca am acordul tau, o sa inchid acest topic.

Avatar utilizator
Garsia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 9:04 am

Mesaj de Garsia » Vin Mar 12, 2010 11:05 am

Daca o sa ma cunosti vei vedea ca sunt un tip ptr care valorile morale sunt mai presus decat banii, prietenia este mai presus de de multe alte lucruri. Eu vin dintr-un sistem in care regulile sunt stricte, in care daca greseti mai intai ti se explica ce ai facut, gresit, apoi daca nu te indrepti, ti se aplica warning-uri in adevaratul sens al cuvantului, iar la 3 asemenea warning-uri esti trimis pachet acasa. M-a deranjat modul brusc , inexplicabil prin care un supervizor a luat masuri. Este frustrant si la faza asta , CIX, ai dat dovada de un caracter pur romanesc, nu te-a interesat ce va simti si celalalt care era implicat. Mie imi plac regulile, foarte tare.
Undeva , cineva a spus ca topicul pe unele locuri este varza pentru ca li se permite useri-lor de la placute de frana sa sara la probleme de motor. Aici toti sunteti de vina ca nu sunteti mai drastici cu cei implicati. Explica,ofera suport si apoi i-a masuri. Asta ar trebuie sa fie motto-ul vostru ca si admin. Nu toti sunt in stare sa va ceara ajutorul, unii sunt timizi, unora le este rusine iar unii pur si simplu nu stiu sa foloseasca un forum. Ai 28 de ani, multi inainte dar chiar daca cineva este mai mare ca tine cu 1 an, acel an poate face diferenta dintre tine si respectiva persoana. Poate in anul in care tu ai stat pe o terasa la munte cu prietenii acel individ a muncit cu toate natiile lumii si a indurat umilinte si a castigat o experienta de viata mai mare. De aceea eu pot respect tuturor care sunt mai mari ca mine. La urma urmei, sti cum se zice, am pierdut un popa la un mort cu panarama aia de soft, dar ai avut un mod si o atitudine brutala. Multumesc ptr intelegere.
Poti inchide acest topic

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Vin Mar 12, 2010 11:48 am

Il inchid eu acum, sincer imi pare rau sa vad ca va contrati. Sper totusi ca acesta sa ramana un episod izolat iar voi 2 sa va intelegeti pe viitor.

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Vin Mar 12, 2010 12:19 pm

QUOTE (Garsia @ Mar 12 2010, 11:05 AM) Eu vin dintr-un sistem in care regulile sunt stricte, in care daca greseti mai intai ti se explica ce ai facut, gresit, apoi daca nu te indrepti, ti se aplica warning-uri in adevaratul sens al cuvantului, iar la 3 asemenea warning-uri esti trimis pachet acasa. M-a deranjat modul brusc , inexplicabil prin care un supervizor a luat masuri. Este frustrant si la faza asta , CIX, ai dat dovada de un caracter pur romanesc, nu te-a interesat ce va simti si celalalt care era implicat. Mie imi plac regulile, foarte tare.
Nu ma intereseaza ce reguli se aplica in sistemul tau, dar abaterea ta e departe de a fi una dintre cele care se trateaza in felul asta (vezi citatele din regulament). Sunt sigur ca sunt multi care au ramas contrariati la faptul ca tu ai cerut 10eur pt un soft luat de pe net. Iar daca eu am dat dovada de caracter pur romanesc inchizand acel topic nu stiu de ce fel de caracter ai dat tu dovada cerand acei bani (probabil evreiesc). Cu asta chiar ai demonstrat ca banii "nu sunt" mai presus decat relatiile cu oamenii. Mi-am permis sa iti spun astea pentru ca tu ai inceput sa imi faci caracterizarea.
Cat despre comparatia intre varste m-ai lasat fara nici un comentariu. Nu stiu daca sa ma simt prost sau nu.

Redeschid topicul ca sa nu zici ca te-am lasat fara replica.

Avatar utilizator
Garsia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 9:04 am

Mesaj de Garsia » Vin Mar 12, 2010 12:58 pm

DA-l la naiba...hai ne vedem in Bucuresti cand vin la o bere si gata...sunt alte probleme mai importante in viata....incalzirea globala, Daniela Crudu, Simona Sensual...
am inteles, am gresit ...move on
Mersi

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Vin Mar 12, 2010 1:26 pm

Perfect, dar ne vedem in Brasov .

Scrie răspuns

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori