Thor

Condica de reclamatii
Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Lun Feb 08, 2010 2:11 pm

Si eu sunt de-acord.

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Lun Feb 08, 2010 2:57 pm

cred ca nu pot vota, fiind in necunostinta de cauza. daca pot, puneti un da si pentru mine

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mie Feb 10, 2010 10:36 am

De acord si eu cu ban remove.

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Mie Feb 10, 2010 10:55 am

remove ban: DA il stiu si eu personal... daca sa luam asa, omul poate sa-si faca oricand un alt user... dar nu merita ban permanent...

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Joi Feb 11, 2010 3:46 pm

Andreeeeeiiiii......
Ce zici scoatem si noi ban`ul? deh...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Feb 12, 2010 5:42 pm

Mesageri, porumbei voiajori, cavaleri si printese.. hehe, ce taram de vis tinde sa devina si forumu' asta. Si toate astea, ca sa citez pe cineva a carui masina a ajuns nu demult la rubrica de kitch tuning, "o bomboana de baiat".

Avand in vedere atitudinea pe care "mesagerul" a avut-o pe forum, inclin sa cred ca defapt nu e vb de un mesager, ci mai degraba de o clona. Care oricum, daca e sa judecam dupa Regulament si-ar fi adunat suficient warn pentru a fi pasibil de un ban permanent cat de curand. Proumbel, nu crezi ca ar fi de bun simt ca inainte de a ridica pretentii sa te prezinti macar, in topicul creat special pt asta?

Acestea fiind zice, consider un ban remove inutil in acest moment, fiind doar o chestiune de timp pana acest user va fi banat din nou, avand in vedere situatia creata inca de la premiza ca un ban remove ar putea fi posibil.

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Vin Feb 12, 2010 6:00 pm

QUOTE (andrei.pex @ Feb 8 2010, 02:07 PM) Thor a luat ban in urma unei discutii interminale cu userul Cristi la adresa noului Lancer Diesel....in fine...o discutie destul de veche ce trebuie data uitarii (zic eu )
deciii sunt pentru



Da, si eu, tot pentru... oricum subiectul Lancer diesel e fumat si afumat...

PS. Thor, iti recomand lancer ralliart...
Ieri am facut un drive-test cu el si e... intr-adevar, de exceptie din toate punctele de vedere, iar la 21.000 cip/dotari si performante nu prea lasa loc de comparatii, dar o sa-i las pe viitori posesori sa povesteasca despre el...

Avatar utilizator
passpartout
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 30, 2009 10:21 am

Mesaj de passpartout » Vin Feb 12, 2010 7:35 pm

Si ai avut nevoie de patru zile pentru textul asta?
Acuma...posesorul acestui nick este vecin si prieten cu mine.Nu pot sa spun ca nu sunt responsabil de prezenta lui aici,ar fi o minciuna.Omul a capatat si el gusturi pentru Lancer dupa ce l-a vazut pe al meu.Dupa cum se poate vedea sta de luni de zile pe forum dar nu are postari decat in ultimul timp.Ideea de a face un demers pentru redeschiderea contului meu a fost tot a lui.E drept ca nici eu nu am luptat prea mult impotriva ei si am zis ca,pana la urma de ce nu,poate ca in urma unui an trecut peste noi am devenit mai intelepti.Asa ca am facut eu primul pas incercand sa intind o mana.
Chiar si in eventualitatea in care nickul asta ar fi o clona,asa cum spui tu ca ai impresia."Clona" asta sta asa de luni de zile si nu ti-a provocat nici o problema pe forum,deci nu a fost o clona facuta in scop de...cum ii zici...flame?Te asigur ca puteam sa imi fac o multime de clone si sa te sacai tot timpul asta.Oricum sunt destule metode de a intra aici,asa ca demersul asta nu a fost facut pentru a te sicana,ci pentru ca din cand in cand mai simti nevoia sa mai spui si altora ce ai mai patit cu masina sau ce s-a mai intamplat ca poate le serveste si lor la ceva.
Pacat ca nu esti in stare sa treci peste vechile resentimente si frustrari.Te asigur ca,macar din respect pentru ceilalti nu o sa iti porcaiesc forumul in nici un fel.Asta nu inseamna ca nu o sa il urmaresc zilnic.

PS.Cristi,din pacate situatia financiara nu ma face increzator ca o sa am acces curand la Ralliart.Dar cine stie,mai am vreo doua matusi,de mostenit.Deocamdata ma multumesc cu dieselul cu care am inceput sa ma obisnuiesc si chiar ca nu m-a dezamagit cum ma asteptam.Nu il mai urasc.Toate bune.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Feb 12, 2010 8:14 pm

QUOTE (passpartout @ Feb 12 2010, 07:35 PM) Si ai avut nevoie de patru zile pentru textul asta?
Cat mi-a trebuit e absolut problema mea proprie si personala, nu sunt obligat in niciun fel sa ofer un raspuns direct personal.

QUOTE (passpartout @ Feb 12 2010, 07:35 PM) "Clona" asta sta asa de luni de zile si nu ti-a provocat nici o problema pe forum
Corect, atat timp cat tinem cont de faptul ca 9 din cele 12 mesaje postate de acest user au trebuit mutate la Trash Can, care nu e public.

QUOTE (passpartout @ Feb 12 2010, 07:35 PM) asa ca demersul asta nu a fost facut pentru a te sicana
Atunci se putea astepta linistit un raspuns, chiar daca venea intr-o luna.

QUOTE (passpartout @ Feb 12 2010, 07:35 PM) Te asigur ca,macar din respect pentru ceilalti nu o sa iti porcaiesc forumul in nici un fel.
Scurta ta interventie din ultimele zile m-a facut sa fiu absolut convins de asta.

Subiectul Thor se incheie aici, orice alta interventie asupra sa se va considera nerespectare a deciziilor administrative.

Avatar utilizator
jules
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 09, 2008 11:34 am

Mesaj de jules » Dum Feb 14, 2010 9:30 am

Hai ma Andrei, mai iarta si tu macar azi, de Sf Valentin !

Scrie răspuns

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori