Editarea Propriului Post

Condica de reclamatii
Avatar utilizator
rcostin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 02, 2007 4:35 pm

Mesaj de rcostin » Sâm Feb 28, 2009 3:19 pm

Propun administratorilor forumului activarea optiunii de editare a propriului post pentru evitarea unor mesaje repetate in acelasi thread, apartinand aceluiasi cont, din nevoie de update a unui subiect in conditiile cand acest lucru este asteptat de ceilalti utilizatori.
Multumesc

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mar 02, 2009 11:27 am

Mesajele se pot edita in decursul a 60 de min dupa postare. Daca se face double-posting dupa, este ok, un moderator poate uni cele 2 sau mai multe mesaje. Functia de editare va ramane in continuare cu aceleasi setari pentru a evita situatiile de genul "io' imi iau jucariile si plec acasa" - vezi cazul lui COObra.

Multumim pentru intelegere!

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Mie Mar 24, 2010 5:06 pm

stimati administratori....am rugamintea sa-mi spuneti si mie cind scap de acel warn....sau daca mai e vre-o sansa sa scap de el...fara suparare.....spune-ti ca ma pot retrage cu demnitate daca va incurc sau va fac de ris....nu stapinesc foarte bine secretele calculatorului si sint expus f des greselilor,motiv pt care ,cer scuze...cred ca ar trebui sa fiti mai ingaduitori cu acesti novici,ca de-al de mine,dar pune-ti in balanta,daca aportul adus de el,,novicele,, e in interesul participantilor de pe forum...incurajati eventualii noi participanti si fiti mai tandri cu ei,nu cum a-ti procedat cu mine,dati-le de veste cind au gresit repetat si urmeaza sa-l taxati.........in speranta ca ve-ti solutiona in orice fel apelul meu catre voi,eu va salut si va urez numai de bine.....vds..

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mie Mar 24, 2010 5:17 pm

Eu vad nivelul tau de warning la 0%, deci nu inteleg rostul acestui mesaj. Pe langa asta, novice sau nu in ale calculatorului, e greu sa scrii ceva intr-un topic care trateaza acea problema? Chiar nu vezi ca topicul in care ai postat se cheama "Editarea propriului post" ? Chiar nu ai vazut topicul "Solicitari De Scadere A Warn-ului"? E chiar asa greu sa incepi sa scrii o propozitie cu litera mare si sa o inchei cu un punct? Si astea sunt doar cateva dintre intrebari.

Cele mentionate in intrebarile de mai sus nu sunt nicidecum abilitati ale unui utilizator periculos de PC, ci doar cateva dovezi de respect pe care le poti arata membrilor acestui forum.

Multumesc pentru intelegere. VDS

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mie Mar 24, 2010 10:58 pm

offtopic: Am si eu o intrebare .... ce inseamna "vds" ?

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mie Mar 24, 2010 11:39 pm

VDS = Vant Din Spate

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mie Mar 24, 2010 11:49 pm

merci ... mai luminat

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Mar 25, 2010 8:01 am

da ce, suntem la veliere? si stima ca se zice vant din pupa.

Avatar utilizator
niros05
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 12, 2009 4:53 pm
Contact:

Mesaj de niros05 » Mar Aug 16, 2011 8:20 pm

Nu am reusit sa pun poza la avatar.
Va rog daca aveti bunavointa de a ma ajuta.

..............sau aceasta..........
Fişiere ataşate
IMG_2952.jpg
IMG_2952.jpg (29.25 KiB) Vizualizat de 6778 ori
c.jpg
c.jpg (18.43 KiB) Vizualizat de 6782 ori

Avatar utilizator
turbojack
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 25, 2011 12:24 am

Mesaj de turbojack » Mar Aug 16, 2011 11:56 pm

Trebuie sa-i faci un resize adecvat.

Scrie răspuns

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori