Post Sters?

Condica de reclamatii
Avatar utilizator
cgpino
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 13, 2014 5:14 pm

Mesaj de cgpino » Mie Mar 19, 2014 11:24 pm

Va salut,
Am o nelamurire legata de topicul deschis de mine in Discutii generale > Bursa > In Talcioc > Piese de schimb, accesorii, consumabile privind vanzarea unui set de jante.
in cursul zilei de azi am actualizat pretul cu "minim 10% pentru alte produse" si acum observ ca a disparut.
A fost sters? Daca intr-adevar a fost sters, care a fost motivul?

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Joi Mar 20, 2014 1:00 am

Salut.

In cursul zilei de astazi o sa ti pot oferi un raspuns.
Ma interesez si iti spun.

Multumesc.


Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Joi Mar 20, 2014 8:48 am

Regulament specific BURSA
[...]
2. Pentru a posta in subcategoriile Shopping Center -> Ofertele Comerciantilor, In Talcioc -> Automobile -> Alte marci, In Talcioc -> Non-auto ale sectiunii BURSA, utilizatorul trebuie sa aiba cel putin 30 de zile vechime si minim 15 posturi in alte arii ale forumului. Exceptie fac cazurile in care utilizatorul vine cu recomandare din partea altui utilizator cu vechime de minim 180 de zile si 350 de posturi.[...]

Avatar utilizator
cgpino
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 13, 2014 5:14 pm

Mesaj de cgpino » Joi Mar 20, 2014 10:56 am

Multumesc pentru explicatie Alex44, dar anuntul meu nu era in cele 3 subcategorii din regulament.
Daca tot "respectati" regulamentul, de ce nu il actualizati? Faceti valabila regula pentru intreaga categorie Bursa si nu doar pentru cele 3 subcategorii enumerate.
In orice caz... multumesc pentru raspuns.

Scrie răspuns

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori