Service Expozitiei

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Colt (inclusiv Colt CZ3, CZC, CZT si Ralliart Version R)
Avatar utilizator
dumiroll
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 27, 2008 3:51 pm

Mesaj de dumiroll » Mie Iun 12, 2013 6:16 pm

Salutare,

Atasat aveti devizul pentru schimbare saboti frana spate Colt CZ3. Ceea ce ma face sa nu mai trec pe acolo nu este pretul sabotilor ci durata... 2.8 ore !!! Incredibil, mi-au tinut masina suspendata pentru ca nu erau piesele in service si m-au taxat si pentru timpul in care ajungeau piesele de la Otopeni. Astazi am fost sunat de directorul de service sa-mi explice ca unei femei ca de fapt, a durat mai mult, doar ca ei nu au taxat chiar tot... Am inceput sa rad pentru ca am mai trecut prin aceeasi operatiune la alt service si nu am stat mai mult de 45 min, service care nu era Mitsubishi (dupa ce am spalat masina, la 200m de spalatorie am tras frana de mana si am lasat asa masina pana dimineata, au prins rugina sabotii si mi-au cazut...).

Va recomand sa folositi alt service, cel de pe Metalurgiei daca vreti reprezentanta !

Toate cele bune !
R.
Fişiere ataşate
photomod.jpg
photomod.jpg (1.02 MiB) Vizualizat de 4436 ori

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Colt”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 29 vizitatori