Care E Cel Mai Bun Motor De Colt Gen. 2004-2008?

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Colt (inclusiv Colt CZ3, CZC, CZT si Ralliart Version R)
Avatar utilizator
Стрелок
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 04, 2009 2:45 pm

Mesaj de Стрелок » Joi Aug 29, 2013 12:28 am

55000 nu e foarte relevant. Pot fi multi daca masina a fost condusa prost si/sau numai in aglomeratie bara la bara in Bucuresti. Eu unul fac peste 35.000km/an adunat cu ambele masini, majoritatea pe A2. Cred ca multe masini cu jumatate din km masinilor mele sunt mai obosite (eu si in Bucuresti am traseu lejer in general).

Anyway... link catre un anunt si/sau musai test la reprezentanta (poate nu chiar la cea la care a facut toate reviziile, desi merita intrebat si acolo de masina). Eu unul as pune colt in top3 preferinte pt o masinuta de oras cu costuri ok.

Avatar utilizator
Vic*
EVO II
Mesaje: 72
Membru din: Lun Iun 18, 2012 12:30 pm
Localitate: Sibiu
Contact:

Mesaj de Vic* » Dum Sep 01, 2013 9:19 am

Cristina eu tocmai mi-am luat un Colt CZT din Germania si sincer sunt foarte multumit. La momentul achizitionarii avea aproz. 100500 km la bord, dar merge foarte bine. Singurul impediment este faptul ca persoana care il detinea inainte nu era una tocmai atenta cu masina si are multe mici zgarieturi pe caroserie.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Colt”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori