Schimbare Mp3

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Colt (inclusiv Colt CZ3, CZC, CZT si Ralliart Version R)
Avatar utilizator
jackel
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 03, 2012 8:06 am

Mesaj de jackel » Mar Ian 10, 2012 12:38 pm

Salutare, e primul post pe forum desi il folosesc demult pentru diferite informatii.In primul rand sunt posesor de colt din august numai ca a venit vremea schimbarilor intial vroiam sa ma ocup de tuning exterior dar momentan nu e vreme de asa ceva asadar ma axez pe audio.Am inceput prin schimbarea difuzoarelor si am ajuns la bord.Vreau sa schimb mp3-ul de la ei cu http://www.be-loud.ro/produse/CD_Player ... DC-3054UR/ pentru moment, peste ceva timp va urma ceva mai bun insa momentan e bun si ala.Am urmatoarele nelamuriri pe langa rama si mp3 trebuiesc schimbate si cablurile sau prinderile sunt asemanatoare pentru ca la difuzoare am avut ceva probleme si a trebuit sa ma duc la un service pt montaj, urmatoarea problema ar fi comenzile din volan am vazut ca ar fi niste adaptoare insa m-as putea intinde pt schimbarea melodiei sau volum pana la mp3 pentru moment ca erau destul de scumpe.Butonul mode care este o mare engima pentru toti insa poate e cineva care a reusit sa-i dea de cap?

Avand in vedere cat m-au costat difuzoarele si cat vreau sa investesc momentan in masina nu consider ca ceva mai bun m-ar coafa pentru moment:) asta in cazul in care imi dat niste exemple mai scumpe daca ce vreau eu nu se potriveste pe masina.Asa ca din punctul de vedere al celor care au modificat sistemul audio de la masina e ok sa ma duc sa cumpar acest mp3 si sa-l pot instala fara alte costuri sau cel mult doar montajul la o firma specializata sau sa renunt la audio si sa ma axez pe altele

Avatar utilizator
valcica
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 28, 2011 11:11 am

Mesaj de valcica » Sâm Ian 14, 2012 7:33 pm

Salut ce faci cu MP3 original ca m-ar interesa pe mine ca eu am un Mp3 cumparat de mine si as vrea sa pun unul original daca vrei spune un pret!!!

Avatar utilizator
jackel
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 03, 2012 8:06 am

Mesaj de jackel » Lun Ian 16, 2012 3:33 pm

mometan am renuntat sa ma apuc de modificari ca a inceput sesiunea, dar dupa 2 feb o sa schimb mp3 si o sa incerc sa gasesc o rezolvare si pt mode si dupa vorbim de mp3 original ca pret nu am idee cat ar putea sa coste second-hand avand in vedere ca masina are 5 luni:)

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Colt”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori