S-a Deschis Sezonul Pt Furat Jante De 15

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Colt (inclusiv Colt CZ3, CZC, CZT si Ralliart Version R)
Avatar utilizator
madmax
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:32 pm

Mesaj de madmax » Dum Noi 08, 2009 4:41 pm

salutare!
Vin aici pe forum cu o rugaminte...daca nu cumva are cineva o piulitza prezon pentru colt model 2006.
Se pare ca s-a deschis sezonul de furat jante....cineva a incercat sa imi ridice o roata dar a ramas doar cu o piulitza.
Va multumesc! salutare!

Avatar utilizator
madmax
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:32 pm

Mesaj de madmax » Lun Noi 09, 2009 11:59 pm

revin....cu problema rezolvata...dupa o discutie cu niste baietii smecheri rau din colentina unde se schimbau intr-o veselie cauciucuri de iarna cum ca o piulitza ar costa 40 lei la reprezentanta..mi-am luat inima in dinti si am dat navala la Mcar...
SURPRIZA.....4,5 ron una bucata piulitza.....

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mar Noi 10, 2009 10:01 am

Bine ca ai rezolvat-o usor Insa esti sigur ca au vrut sa-ti fure roata si nu ti-a cazut piulita singura, nefiind bine stransa?

Avatar utilizator
piticu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 12, 2009 1:53 pm

Mesaj de piticu » Mie Feb 08, 2012 2:41 pm

Am postat mai devreme un mesaj care mi-a fost sters si nu inteleg de ce. Mesajul era in legatura cu furatul de la masina mea a grilei de proiector pe partea stanga. Nu am facut decat sa-i urez de bine posesorului grilei mele.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Feb 08, 2012 2:49 pm

Mesajul fusese postat intr-un topic ce tinea de problemele Coltului, iar locul sau nu era acolo. A fost mutat aici.

Multumim, revenim ontopic si aici.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Colt”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori