Martor Temperatura Motor

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Colt (inclusiv Colt CZ3, CZC, CZT si Ralliart Version R)
Avatar utilizator
bogdanp9
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 29, 2009 12:46 am

Mesaj de bogdanp9 » Mar Oct 06, 2009 5:17 pm

E din 2004 . E ok atunci, desi mi-ar fi placut sa stiu cand motorul este rece. Apropo de asta observ in ziua de azi (in intreaga societate) ca parca nu mai stim la fel de multe ca inainte. Se considera ca doar mecanicul este interesat de chestii precum temperatura motorului, presiunea ulei ... Mie unul imi place sa stiu cat mai multe despre parametrii de functionare ai masinii si nu numai.

Avatar utilizator
Colty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Feb 12, 2008 4:07 pm

Mesaj de Colty » Mar Oct 06, 2009 7:38 pm

QUOTE (bogdanp9 @ Oct 6 2009, 05:17 PM) Apropo de asta observ in ziua de azi (in intreaga societate) ca parca nu mai stim la fel de multe ca inainte. Se considera ca doar mecanicul este interesat de chestii precum temperatura motorului, presiunea ulei ... Mie unul imi place sa stiu cat mai multe despre parametrii de functionare ai masinii si nu numai.

Bogdane, te inteleg foarte bine, dar eu nu vreau de la Colt decit sa fie o masina care sa ma faca mindru la o liniuta, sa ma ajute in depasiri si sa fie confortabila. Mi-a ajuns cit am suflat in jiclorul Daciei 1310 a lui taica-meu, ca sa nu ma lase in intersectie, cu fetele in masina...

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Colt”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 74 vizitatori