ce ziceti daca facem un club mitsu colt?

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Colt (inclusiv Colt CZ3, CZC, CZT si Ralliart Version R)
Avatar utilizator
catalinboldeanu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 24, 2008 7:03 pm

Mesaj de catalinboldeanu » Mie Oct 15, 2008 10:18 pm

nu va ramane doar scrisul, va mai fi si altceva, dar trebuie sa ne gandim, pt ca trebuie sa fie ceva original nu cu idei furate de la altii. astept sfaturi

Avatar utilizator
catalinboldeanu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 24, 2008 7:03 pm

Mesaj de catalinboldeanu » Mie Oct 15, 2008 11:22 pm

nu conteaza de unde sunteti
fiecare in orasul lui poate face o echipa cu mai multi posesori de colt.si putem colabora prin telefon mail sau mess.cred ca facem ceva frumos daca ne implicam

Avatar utilizator
razzvanx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 25, 2008 7:11 pm

Mesaj de razzvanx » Mar Noi 04, 2008 1:27 am

tiai pus pana la urma? caci daca este o idee buna si va placea...sigur mias pune si yo si altii. avand cz3 ma gandeam sa pun sigla mitsubishi (usor rotita) in lateral sub geamul din spate, poate kiar incepand de pe geam si scrisul(in japoneza) la praguri spre roata din fata pe ambele parti. e o idee, dar intai astept sa imi pun folie si ma hotarasc dupa...

Avatar utilizator
bunyqu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Sep 05, 2008 2:30 pm

Mesaj de bunyqu » Dum Dec 07, 2008 4:00 am

eu unul ma bag. haideti sa deschidem un topic (cei din bucuresti) si sa hotaram ceva si sa luam niste numere de tel iduri mess chestii....ar fi chiar frumos. de ce doar VW se faca intruniri si noi nu? totusi avem masini mai rare ca ei si mai deosebite

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Dec 07, 2008 4:16 am

Buna dimineata!

Intalniri periodice se fac de ceva vreme, uitati aici

Sau, pentru cei din intreaga tara sectiunea de intalniri este accesibila aici.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Colt”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori