Competitie Rally La Cluj

Despre competitii sportive cu sau fara participarea Mitsubishi
Avatar utilizator
ildi cj
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 25, 2010 5:28 pm

Mesaj de ildi cj » Mar Feb 22, 2011 1:55 pm

Ehe...ce ma bucur ca ai fost acolo...dar nu inteleg de ce nu ai venit sa ma saluti ...
Adevarul e ca de fiecare data cand particip la rally, imi asum riscuri...dupa ce am lovit-o pe mitsuba, mi-a fost greu sa ma mai concentrez la circuit, am inceput sa fac greseli in tura 2 din mansa 1...si am abandonat voluntar, chiar daca asta a suparat multa lume .
Cat despre traseu, intr-adevar nivelul de aderenta a fost foarte slab, dar asta ne-a ajutat sa ne perfectionam indemanarea (ca de viteza nu se poate mentiona niminc ) si sa ne pastram calmul.
Ii multumesc si user-ului goldeye .

Ildi Rus - este profilul meu de pe FB.

Toate bune si multumesc mult ptr sustinere


QUOTE (adrian lancer @ Feb 21 2011, 09:52 AM) Salut!
Am fost prezent la eveniment, am vazut si patania ta ildi dar ai facut si cel mai rapid tur de pista din concurs!
Dupa parerea mea organizarea evenimentului a lasat de dorit din prisma traseului plin de mazga, pietris si gheata iar anvelopele erau prea aproape de pista!
De pe tusa ai mai fost sustinuta si de userul goldeye!

Cum te gasim pe FB ?

Avatar utilizator
ildi cj
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 25, 2010 5:28 pm

Mesaj de ildi cj » Dum Mar 13, 2011 2:56 pm

salutare tuturor,
am inteles ca saptamana viitoare se tine prima etapa Rally Sprint de anul acesta, etapa organizata de ACR Satu Mare. Inca nu stiu detalii multe, insa as vrea sa stiu daca sunt doritori de competitie?
Daca nu merg la Bucuresti, eu as merge, ma mai vad cu cineva acolo?
O duminica insorita

Scrie răspuns

Înapoi la “Motorsport”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori