Drag Race

Despre competitii sportive cu sau fara participarea Mitsubishi
Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Lun Aug 02, 2010 6:53 pm

F tare! Va invidiez! (In cel mai placut mod posibil) Am si eu Evo-ul meu dar il folosesc doar pt iesiri scurte si rare( palpitante). E ca un medicament care ma intinereste. Pe voi chiar va apreciez. Timpii aia implica multe, f multe( timp, pasiune, bani....) Felicitari baieti!

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Mar Aug 03, 2010 11:24 am

QUOTE (tavitzu @ Aug 2 2010, 04:09 PM) deci daca polo ala a batut un evo inseamna ca un lancer 2.0 diesel cu acelasi tuning poate bate cam orice? ) oricum pana la urma iesi mai ieftin sa iti cumperi direct masina sport decat sa transformi un diesel intr-o masina sport...plus ca nu prea se mai pune problema de consum mic la un diesel care bate un evo...

Daca vorbesti de plo TDI bulijoe care l-a batut pe Jeff in filmul de la pagina anterioara il poti lua chiar ieftin mult mai ieftin decat o masina sport de aici:

http://www.racecarsforsale.com/drag-rac ... d-tdi.html

Si cu lancer-ul 2.0 diesel de care zici nu o sa scoti niciodata 10,37 pe sfertul de mila

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Mar Aug 03, 2010 10:44 pm

Polo e deja vandut, noul proprietar se da cu el de vreo 2 etape. Cand m-a batut avea si sistemul nitro; a si facut praf motorul in cursa respectiva. Dar are jumatate din greutatea mea, si nu are clima, mp3 si 5 locuri

Scrie răspuns

Înapoi la “Motorsport”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori