Aduc/comand Produse Din Sua De Pe Diferite Siteuri.

Rubrica dedicata exclusiv vanzarilor de bunuri ce nu au legatura cu domeniul auto
Scrie răspuns
Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Mie Iul 24, 2013 9:29 pm

QUOTE (LAV77 @ Jul 24 2013, 02:16 PM) Revin. Se pare ca pot returna bara fatza pe care am comandat-o, si care a venit fara prelungire.
Ma intereseaza foarte urgent si varianata de bara fata completa, nu neaparat modelul original, doar sa vad inainte cum arata, sa fie din plastic, duraflex, etc. - exclus fibra sticla - si sa fie undeva in jur de 250 - 300 USD, adus in Romania - Bucuresti (mai departe ma descurc )

Asa ceva, de exemplu, dar nu neparat din aceasta sursa, important e sa fie aproximativ factory fitting, sa nu trebuiasca modifcari suplimentere, de care mi s-a cam acrit:

http://www.bodykits.com/Extreme-Dimensi ... 08/872561/


Nimic pe la pretul ala!
La bari, pretul creste pt ca sunt voluminoase!

Numai bine!

Avatar utilizator
pytu_mon
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 05, 2010 2:02 am
Contact:

Mesaj de pytu_mon » Mie Aug 21, 2013 1:17 am

Salut. Ma interseaza daca imi poti aduce si la ce pret o pereche de cizme din U.S.A. Iti atasez un printscreen cu modelul si detaliile respective.
Multumesc.
Fişiere ataşate

[Extensia bmp a fost dezactivată şi nu mai poate fi afişată.]


Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Mar Aug 27, 2013 6:18 pm

QUOTE (pytu_mon @ Aug 21 2013, 12:17 AM) Salut. Ma interseaza daca imi poti aduce si la ce pret o pereche de cizme din U.S.A. Iti atasez un printscreen cu modelul si detaliile respective.
Multumesc.


Salutare!

Scuze te rog dar am fost in concediu o perioada!
Ar ajunge la mine in B 230$

Multumesc
zi buna!

Avatar utilizator
pytu_mon
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 05, 2010 2:02 am
Contact:

Mesaj de pytu_mon » Mie Aug 28, 2013 9:21 am

QUOTE (magnex265 @ Aug 27 2013, 03:18 PM) Salutare!

Scuze te rog dar am fost in concediu o perioada!
Ar ajunge la mine in B 230$

Multumesc
zi buna!


Ok, nici o problema, culoarea sa fie black-cherry, masura echivalentul 41 european ( am observat ca pe site apar doua masuri 8D si 8EE, sti cumva/poti afla care este diferenta? merci ).
Mai trimite-mi te rog detaliile bancare.
Merci

P.S. In cat timp ajung?

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Mie Aug 28, 2013 3:44 pm

QUOTE (pytu_mon @ Aug 28 2013, 07:21 AM) Ok, nici o problema, culoarea sa fie black-cherry, masura echivalentul 41 european ( am observat ca pe site apar doua masuri 8D si 8EE, sti cumva/poti afla care este diferenta? merci ).
Mai trimite-mi te rog detaliile bancare.
Merci

P.S. In cat timp ajung?


Urmatorul transport pleaca pe 11 sept si face cam 5 sapt pana la mine!

Cu marimile doar am dat un mic search pe net pt ca sincer nu cunosc detalii:

The number 8 represents the length or size of the foot measured from heel to toe. The letter after the number indicates foot width. D and M are used to indicate medium width in men's shoes. In women's shoes the letter D represents wide width.

Read more: What does 8D mean in shoe size? | Answerbag http://www.answerbag.com/q_view/2104038#ixzz2dGcq9JVP

si pt EE
width, E is the widest size so to get wider they use EE & EEE sorta like bras.

Detaliile le las pe PM

Mersi frumos!

Avatar utilizator
pytu_mon
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 05, 2010 2:02 am
Contact:

Mesaj de pytu_mon » Joi Aug 29, 2013 5:29 pm

QUOTE (magnex265 @ Aug 28 2013, 01:44 PM) Urmatorul transport pleaca pe 11 sept si face cam 5 sapt pana la mine!

Cu marimile doar am dat un mic search pe net pt ca sincer nu cunosc detalii:

The number 8 represents the length or size of the foot measured from heel to toe. The letter after the number indicates foot width. D and M are used to indicate medium width in men's shoes. In women's shoes the letter D represents wide width.

Read more: What does 8D mean in shoe size? | Answerbag http://www.answerbag.com/q_view/2104038#ixzz2dGcq9JVP

si pt EE
width, E is the widest size so to get wider they use EE & EEE sorta like bras.

Detaliile le las pe PM

Mersi frumos!

Salut. Multumesc pentru raspuns si informatii. In principiu vreau sa le comand. Poate fi o problema. Iti pot transfera banii in cont numai pe data de 07/09/2013. Daca nu este prea tarziu, din partea mea nu este nicio problema. Deci, culoarea sa fie black cherry, masura 8D, brandul Dan Post, exact ca-n printscrren-ul ce ti l-am trimis.
Multumesc.

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Sâm Aug 31, 2013 11:54 am

QUOTE (pytu_mon @ Aug 29 2013, 04:29 PM) Salut. Multumesc pentru raspuns si informatii. In principiu vreau sa le comand. Poate fi o problema. Iti pot transfera banii in cont numai pe data de 07/09/2013. Daca nu este prea tarziu, din partea mea nu este nicio problema. Deci, culoarea sa fie black cherry, masura 8D, brandul Dan Post, exact ca-n printscrren-ul ce ti l-am trimis.
Multumesc.


Salutare!

Sapt asta trebuie sa iau niste seturi de jante. In functie de statusul cardului meu iau si cizmele. Te anunt daca le-am luat pana pe 7 sau nu!

Mersi!
Numai bine!

Avatar utilizator
pytu_mon
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 05, 2010 2:02 am
Contact:

Mesaj de pytu_mon » Sâm Aug 31, 2013 3:00 pm

Ok, multumesc mult.

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Lun Oct 28, 2013 2:51 pm

Anunt valabil!

Nu am mai intrat de ceva vreme!
Aducem, comandam/ cumparam cam orice este de vanzare pe siteurile si forumurile din US si nu numai!
In ultimii 3 ani, am tot adus tot felul de produse, deci pot afirma ca putem comanda aproape orice!
Transporturile pleaca din 2 in 2 saptamani din US.
De la data plecarii din US, coletele fac cam 5 saptamani pana la mine in B!

UPPPP!!

Avatar utilizator
santto
EVO I
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Ian 26, 2008 8:33 am

Mesaj de santto » Dum Noi 10, 2013 2:39 pm

salut

cat costa acest produs cu toate taxele pana la Pitesti.

http://www.amazon.com/Work-Sharp-WSKTS- ... +Sharpener

merci

Scrie răspuns

Înapoi la “Non-auto”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori