Aduc/comand Produse Din Sua De Pe Diferite Siteuri.

Rubrica dedicata exclusiv vanzarilor de bunuri ce nu au legatura cu domeniul auto
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Dum Ian 09, 2011 2:09 pm

as fi si eu intreresat de royal purple 10w40. http://paceperformance.com/c-143741-oil ... acing.html

la ce pret ajunce 1 bidon de 1 quart?

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Dum Ian 09, 2011 2:28 pm

Haideti sa ne sfatuim cu privire la ulei AICI ca toti cei interesati avem clasice, chiar si evo-ul lui magnex e un clasic mai evoluat.

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Dum Ian 09, 2011 2:47 pm

QUOTE (Andrei_RC @ Jan 9 2011, 02:09 PM) as fi si eu intreresat de royal purple 10w40. http://paceperformance.com/c-143741-oil ... acing.html

la ce pret ajunce 1 bidon de 1 quart?

Salut andrei!

Cum am mai zis si sus, pt un singur bidon nu stiu daca renteaza pt tine, pt ca are shipping cat jumate din bidon. Apoi vine transportul adaos, .. comision si ajunge bidonul la mine la 35 $.
Adica imi ies si mie 5- 6 dolari.
Sa nu ma intelegi gresit cumva doamne fereste, eu le aduc fara nici o problema mai ales ca suntem de aici de pe forul si ne mai si vedem din cand in gand la Polivalenta!
Ideea e ca daca sunt mai multe bidoane scade pretul ! ( Intelegi tu rationamentul)

Mersi frumos pt interes si pt intelegere!

O zi faina!

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Dum Ian 09, 2011 4:27 pm

QUOTE (adictoma @ Jan 8 2011, 06:55 PM) poti " share'ui' " informatia si cu mine?
sunt interesat de o jucarie d'asta

M-a mai intrebat cineva despre DVD ul acela, deci s-ar putea sa iau mai multe daca se hotarasc oamenii. Am gasit si rama adaptoare 2DIN pentru lancerul nou(X).
Daca va hotarati dati-mi de veste. Pretul zic ca e ok !

Mersi frumos!

Avatar utilizator
gabivdo
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 30, 2008 10:34 am

Mesaj de gabivdo » Lun Ian 10, 2011 12:23 pm

Salut.

Dupa ce am mai frunzarit site-ul respectiv am gasit ceva mai ok decat dvd-ul ala:
http://www.lightinthebox.com/6-2--Digit ... 52517.html

Imi poti face un pret pt el in RO?

Ti-am mai trimis un mesaj pe forum dar nu stiu daca l-ai primit fiindca eram pe mobil si a dat o eroare.
Ms.

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Lun Ian 10, 2011 1:42 pm

A ajuns mesajul. Imi cer scuze dar am fost plecat de dimineata!
Ti-am raspuns cat mai la obiect!
Pun si aici pretul, in caz ca mai sunt doritori, interesati!
Pretul final la dvd ul asta ( al doilea care mi l-ai aratat) la mine aici in B este de 345$.

Mersi frumos pt interes!

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Lun Ian 10, 2011 4:29 pm

QUOTE (PaulT @ Jan 9 2011, 11:19 AM) Multumesc pentru raspuns. Site-ul era doar pentru identificarea produsului. Daca reuseste sa il gaseasca in Chicago este mult mai bine. Orice ar duce la reducerea pretului este binevenit. Pe mine m-ar interesa 4(poate chiar 6) bidoade de ulei de motor si 3(poate 5 ) de ulei de cutie. Ma gandesc daca sa iau si pentru a doua masina..

L.E. Poate se mai strang doritori si adunam cantitati mai semnificative.

Buna ziua!

Am apucat aseara un pic sa vb si cu amicul meu. L-am pus si pe el sa se uite un pic pe site si a zis in felul urm. Pe siteuri in general gasesti preturile cele mai bune. In oras a zis ca slabe sanse, daca nu chiar deloc, sa gasesca un pret mai bun la oricare din uleiurile acelea. El chiar lucreaza cu masini, si chiar stie ce zice. Pretul e mare pt un bidon ca sa te faca sa iei mai multe. Au si ei shipping and handling si e cam acelasi fie ca e 1 bidon fie ca sunt 20!( tot un buton o fi apasand)).
Oricum la mai mult de 4-5 bidoane pretul scade semnificativ, pare-mi-se v-am si dat detaliat zilele trecute.

Zi faina!
Vb daca va hotarati la ceva sau daca se mai aduna oameni!

Numai bine!

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Mie Ian 12, 2011 6:07 pm

Electronice, cauciucuri auto/moto, ceasuri, componente PC, echipamente foto - bodyuri, obiective-, console...aproape orice.
Preturi bune!

Avatar utilizator
ploies_ti
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 13, 2011 9:10 pm

Mesaj de ploies_ti » Joi Ian 13, 2011 9:15 pm

salut
as dori ceva de pe siteul acesta www.lightinthebox.com dar nu stiu daca ma poti ajuta ??????? as comanda eu dar nu am cum sa platesc.
mersi

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Joi Ian 13, 2011 10:22 pm

Buna seara!

Nu stiu cum v-as putea ajuta! Eu chiar zilele astea trebuie sa iau un DVD unit pt masina pt utilizatorul gabivdo. Ideea e ca mi le ia/ plateste cineva din state si mi-l trimite mie aici.
Sa cumparati dv si sa vi-l livreze in Romania nu renteaza deloc pt ca va veni coletul intr-un oficiu vamal si o sa mai platiti niste taxe si TVA . O sa ajunga sa coste cat nu face!
Eu te pot ajuta in acelasi fel cum il ajut si pe Gabi!

Multumesc pt mesaj si pt interes!

Scrie răspuns

Înapoi la “Non-auto”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori