2016 Mitsubishi Lancer adds features, loses Ralliart

Rubrica dedicata exclusiv vanzarilor de piese de schimb, accesoriilor si consumabilelor
Avatar utilizator
stiristu'
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 03, 2013 12:36 am

Mesaj de stiristu' » Mie Sep 30, 2015 10:29 pm

Filed under: Mitsubishi, Sedan, Budget

[img]http://o.aolcdn.com/dims-shared/dims3/G ... cer-41.jpg[/img]Mitsubishi releases a long-overdue update to the Lancer for model year 2016.Continue reading 2016 Mitsubishi Lancer adds features, loses Ralliart

2016 Mitsubishi Lancer adds features, loses Ralliart originally appeared on Autoblog on Wed, 30 Sep 2015 14:29:00 EST. Please see our terms for use of feeds.

<h6 style="clear: both; padding: 8px 0 0 0; height: 2px; font-size: 1px; border: 0; margin: 0; padding: 0;"></h6>Permalink | Email this | Comments

Vezi toata stirea

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Joi Oct 01, 2015 8:37 am

Din nou, japonezii nostrii merg la sigur... da' pana mea, s-au facut deja 8 ani de la lansarea Lancerului asa cum il stim noi...
Deci sa intelegem ce; ca au pastrat masina asa cum e ea si au facut o bara fata usor diferita, cu briz briz-urile specifice perioadei (DRL-uri) insa s-au incapatanat sa pastreze halogenele fara lupa. Si ce e cu taietura aia grosolana la carligul de remorcare ?

Si eu ma opresc aici pentru ca deja sunt dezamagit. Fiabilitate - jos palaria. Inventivitate & up to date gadgets, features, expectations ? Nope... nu aici.


Scrie răspuns

Înapoi la “Piese de schimb, accesorii, consumabile”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori