Vand Radio Cd Mp3 Original Pentru Mitsubishi Lancer 2008-2015 Impecabil

Rubrica dedicata exclusiv vanzarilor de piese de schimb, accesoriilor si consumabilelor
Avatar utilizator
ionutdicu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 26, 2010 6:47 pm

Mesaj de ionutdicu » Vin Aug 28, 2015 2:19 pm

Se vinde o unitate originala Radio-CD-MP3, preluata de pe un Mitsubishi Lancer sedan 2010 (compatibila cu orice model Mitsubishi Lancer si 2008 si pana in prezent, adica ultimul model).
Masina are un rulaj foarte redus iar unitatea a fost utilizata cu foarte mare grija, este in stare perfecta tehnic si estetic, cu mufele complete aferente, rama frontala de bord (fara guri de ventilatie), unitatea CD etc.
Se vinde strict pentru ca am montat o navigatie.

Se accepta orice fel de proba si verificare, dar de catre persoane competente, pentru ca eu nu ma pricep deloc la instalari.

Mentionez ca nu este unitatea Rockford Fosgate ci cea simpla, singura diferenta insa reala fiind faptul ca cea de fata este mono-disc, in timp ce cealalta are magazie de discuri.

Pe fata unitatii este montat (lipit) suportul pentru interfata unui Car-Kit Nokia CK200, Acest Car-Kit este perfect compatibil cu unitatea radio-cd si se pot monta lejer impreuna foarte bine.

Voi reveni si cu poze.



am uitat sa precizez pretul: 200 RON (!!!); pretul la importator este peste 1500 ron.....

Avatar utilizator
m_mosu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iun 06, 2010 3:11 pm

Mesaj de m_mosu » Dum Sep 06, 2015 11:24 am

sa vezi ce o sa-l cauti daca se strica chinezaria montata in loc! Eu sunt in aceeasi situatie, am un chinez montat de vreo 4 ani, e inca ok dar originalul nu l-am dat, il tin pentru orice eventualitate,cu 200 ron nu fac nici macar un plin! Al meu e nou nout l-am schimbat pe garantie cu 2 zile inainte sa vina chinezaria!

Avatar utilizator
cristian.stefan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 22, 2014 5:17 pm

Mesaj de cristian.stefan » Vin Sep 25, 2015 11:02 am

QUOTE (m_mosu @ Sep 6 2015, 11:24 AM) sa vezi ce o sa-l cauti daca se strica chinezaria montata in loc! Eu sunt in aceeasi situatie, am un chinez montat de vreo 4 ani, e inca ok dar originalul nu l-am dat, il tin pentru orice eventualitate,cu 200 ron nu fac nici macar un plin! Al meu e nou nout l-am schimbat pe garantie cu 2 zile inainte sa vina chinezaria!
Salut, de unde ai luat chinezaria? Aliexpress, alibaba site-uri din astea sau ceva de pe la noi? Ma intereseaza si pe mine, am un Lancer Sportback 2012.

Avatar utilizator
pasek
EVO I
Mesaje: 3
Membru din: Lun Oct 25, 2010 9:13 pm

Mesaj de pasek » Dum Ian 31, 2016 9:08 am

ai mesaj

Scrie răspuns

Înapoi la “Piese de schimb, accesorii, consumabile”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori