Tunel in suportul pt. talpa stanga

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Noul Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
Lancerlot
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 28, 2008 11:27 am

Mesaj de Lancerlot » Dum Apr 20, 2008 2:13 pm

Merci, cix, acum sunt mult mai linistit! Eu ma gandesc la un dop de sampanie

Avatar utilizator
Mickemaus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 25, 2008 9:44 am

Mesaj de Mickemaus » Dum Apr 20, 2008 11:32 pm

QUOTE (Lancerlot)Merci, cix, acum sunt mult mai linistit! Eu ma gandesc la un dop de sampanie
si-ti comanzi pe stangul incaltaminte cu golul aferent maciuliei dopului nu?
cum o dai tot te alegi cu o gaura. conform vorbei: cui pe cui se sscoate dar cu gaura cum facem?

Avatar utilizator
Lancerlot
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 28, 2008 11:27 am

Mesaj de Lancerlot » Lun Apr 21, 2008 9:52 am

QUOTE si-ti comanzi pe stangul incaltaminte cu golul aferent maciuliei dopului nu?
Constat cu satisfactie ca nu duceti lipsa de idei! Poate ar trebui sa-i cer dealerului incaltaminte potrivita masinii, eventual continand deja pe talpa o colectie de dopuri (numai din anii viticoli cei mai buni), gen crampoane. Asta, impreuna cu imobilizatorul electronic, ar garanta ca masina e condusa doar de cine trebuie!

Avatar utilizator
Mickemaus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 25, 2008 9:44 am

Mesaj de Mickemaus » Lun Apr 21, 2008 4:53 pm

pe un AT ar fi excelent.

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Dum Apr 27, 2008 10:17 pm

Ma Lancerloate, ma, tu te lasi preocupat de gaura aia din podea si scapi din vedere esentialu'! Ma, tie-ti lipseste o pedala!
Apropo de problema cu gaura... Las-o asa, doar sa fi un pic mai atent cind porti pantofi cu toc de 10. :-J

Avatar utilizator
Lancerlot
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 28, 2008 11:27 am

Mesaj de Lancerlot » Dum Apr 27, 2008 11:11 pm

QUOTE Ma Lancerloate, ma, tu te lasi preocupat de gaura aia din podea si scapi din vedere esentialu'! Ma, tie-ti lipseste o pedala!Marty, afla ca eu am avut bicicleta de la varsta de 4.5 ani si toate aveau doua pedale! Tu in Lancerul tau la cate pedalezi?
QUOTE Apropo de problema cu gaura... Las-o asa, doar sa fi un pic mai atent cind porti pantofi cu toc de 10. :-JM-ai terminat! Deci mi-am luat un Lancer de dame cu sprijin pt. toc - probabil are si bara joasa... :-D

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Lun Apr 28, 2008 12:08 pm

QUOTE (Lancerlot)Marty, afla ca eu am avut bicicleta de la varsta de 4.5 ani si toate aveau doua pedale! Tu in Lancerul tau la cate pedalezi?
Adica ce vrei sa insinuezi, ca daca am 4 roti la masina am mers toata viata cu roti ajutatoare la bicicleta? :-?

Avatar utilizator
Lancerlot
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 28, 2008 11:27 am

Mesaj de Lancerlot » Lun Apr 28, 2008 12:43 pm

QUOTE Adica ce vrei sa insinuezi, ca daca am 4 roti la masina am mers toata viata cu roti ajutatoare la bicicleta? :?Dar vai, nu as face o astfel de insinuare josnica! Insa poate mergi la doua biciclete si iti lipseste o pedala... (sic)

Avatar utilizator
sby
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Aug 04, 2009 4:41 pm

Mesaj de sby » Sâm Dec 26, 2009 12:44 pm

sal, eu am rezolvat problema asa
pedale din aluminiu si caucic cumparate de la reprezentanta, ca altele nu am gasit sa se potriveasca, si suport picior stang tot de la reprezentanta numai ca e de la evo si are aceeasi combinatie de materiale.
Fişiere ataşate
66.jpg
66.jpg (1.43 MiB) Vizualizat de 6684 ori

Avatar utilizator
shocs
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 27, 2009 6:57 pm

Mesaj de shocs » Sâm Dec 26, 2009 12:58 pm

Eu nici nu stiam ca ala-i suportul pentru talpa stanga. Talpa stanga cand nu are de lucru de obicei se odihneste pe covoras, pare mai comod asa si poate actiona mai repede in caz de ceva. Isi tine careva piciorul pe suportul ala?
@sby arata misto masina si exterior si interior, singurul lucru care nu-mi place sunt covorasele dar-s ok pe vremea asta ca se spala repede.

Scrie răspuns

Înapoi la “Noul Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori