Tunel in suportul pt. talpa stanga

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Noul Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Dum Dec 27, 2009 10:18 am

voi daca nu aveti masini urate, vi le faceti. covorasele alea-s ..........nici nu stiu cum sa zic ca sunt.

Avatar utilizator
nini
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 21, 2008 10:01 pm

Mesaj de nini » Dum Dec 27, 2009 7:53 pm

eu imi tin piciorul stang pe acel suport. la drumuri lungi e foarte comod.

Avatar utilizator
Lancerlot
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 28, 2008 11:27 am

Mesaj de Lancerlot » Joi Ian 07, 2010 2:34 pm

Update:

@CO2-bra I-am schimbat covorasele cadou de la dealer cu cele potrivite (pe care trebuia sa le primim din start), asa ca un face-lifting care se impune dupa o anumita varsta (deh, face doi ani).

Problema cu pedala lipsa am lasat-o balta. M-am resemnat cu doar doua pedale. E vreme de criza, stiti bine.

Acum partea importanta, on-topic, gaura fara dop: ea continua sa ma bantuie, ca un gol existential, fix la baza fundatiei temeliei. M-am gandit pe indelete (sunt ardelean de origine) si am ajuns la concluzia sa o las asa cum a iesit de la mama ei. Fratilor, lipsa leduri la butoanele macaralelor de geam, lipsa bec in torpedo, lipsa capac la gaura de sub talpa - toate astea ce va sugereaza? Zgarcenie, neglijenta, minimalism poate? Nuuu, cred ca aveti gandirea orientata gresit. Astea reprezinta de fapt raspunsul inginerilor la problema reducerii masei disproportionat de mari a caroseriei!

Avatar utilizator
Vibe
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 23, 2008 10:54 am

Mesaj de Vibe » Joi Ian 07, 2010 3:46 pm

Si eu m-am lovit de ``problema`` asta si am zis de n ori ca o rezolv cu ceva dar mereu uit. Din cand in cand la spalatorie ii mai rog pe cei de acolo sa-mi dea cu aerul comprimat si acolo... ultima oara am dat eu a iesit ceva de acolo . Dar ca mi-ai adus aminte o sa ma gandesc cat de curand la o solutie pentru acolo...

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Vin Ian 08, 2010 7:27 pm

@ Lancerlot

Sper ca e de ras ce zici tu cu masa caroseriei , nu ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Noul Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori