Hard Disk Sistem Audio Lancer Instyle

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Noul Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
dulciius
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 18, 2008 2:12 pm

Mesaj de dulciius » Joi Feb 26, 2009 5:41 pm

fratilor sunteti nebuni cu motarele?!?!? audi inca mai foloseste acelasi motor -2.0 diesel 140 cp-pe multe modele...passatul cc la fel.... cred k aveti o problema si nu prea ati condus multe masini pana acum....mai spunea cineva pe site....nu prea m-au depasit multe masini cu 'vechitura' asta de motor!

finisajele intr-adevar lasa de dorit....insa este un compromis intre forma super tare 'pentru pustani fraieri' a masinii ,placerea condusului si gadget-uri pe de-o partea si calitatea mai slaba a finisajelor.

si apropo pe constanta bucuresti....drumul vechi prin slobozia... am mers cot la cot(el in spatele meu) cu un bmw seria 3 model nou la viteze de peste 160km/h iar cand ne-am oprit la un semafor pe drum la o tigare omu a spus k a ramas impresionat de cum sta masina pe curbe.

asa ca in ceea ce priveste navi de romania este harta mcar si sistemu audio e super tare!

PS am 26 de ani asa ca poate mai sunt inca pustan!

Avatar utilizator
spatciuk
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Joi Sep 18, 2008 7:29 pm

Mesaj de spatciuk » Joi Feb 26, 2009 5:48 pm

QUOTE (dulciius @ Feb 26 2009, 05:41 PM) fratilor sunteti nebuni cu motarele?!?!? audi inca mai foloseste acelasi motor -2.0 diesel 140 cp-pe multe modele...passatul cc la fel.... cred k aveti o problema si nu prea ati condus multe masini pana acum....mai spunea cineva pe site....nu prea m-au depasit multe masini cu 'vechitura' asta de motor!

finisajele intr-adevar lasa de dorit....insa este un compromis intre forma super tare 'pentru pustani fraieri' a masinii ,placerea condusului si gadget-uri pe de-o partea si calitatea mai slaba a finisajelor.

si apropo pe constanta bucuresti....drumul vechi prin slobozia... am mers cot la cot(el in spatele meu) cu un bmw seria 3 model nou la viteze de peste 160km/h iar cand ne-am oprit la un semafor pe drum la o tigare omu a spus k a ramas impresionat de cum sta masina pe curbe.

asa ca in ceea ce priveste navi de romania este harta mcar si sistemu audio e super tare!

PS am 26 de ani asa ca poate mai sunt inca pustan!
te dereglashi nea stelica?

are vreo noima ce ai scris mai sus?

scoate seringa din vena si scrie treaz lumina, ca altfel nu te intelege lumea.

Scrie răspuns

Înapoi la “Noul Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 40 vizitatori