Sistemul audio standard al noului Lancer versiunea 1.5

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Noul Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
chok
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 27, 2008 4:34 pm

Mesaj de chok » Dum Ian 27, 2008 4:43 pm

Salut !!! Ii rog pe posesorii de Lancer 2008 1.5 versiunea invite mai exact, sa-mi spuna cateva detalii/impresii despre sistemul audio al masinii. Am inteles ca sistemul Rockford Fosgate nu este disponibil pentru aceasta versiune. Astept o astfel de masina si vreau sa stiu la ce sa ma astept de la sistemul audio. multumesc :wink:

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Dum Ian 27, 2008 5:41 pm

In primul rand te rugam si noi sa nu mai scrii ca pe messenger, ci romaneste ca noi toti. In al doilea rand eu am un Lancer 2.0 dar modelul anterior, si sistemul este standard, nu se punea optional alt sistem gen Rockford Fosgate. Suna superb cu boxele originale, insa e totusi o deosebire ca la vechiul Lancer nu exista MP3 player standard, ci pui tu ce vrei. Si sigur depinde de ce MP3 player pui pe masina. In cazul noului Lancer care vine standard cu Radio-CD si pesemne ca citeste si MP3-uri totul depinde nu numai de boxe, ci si de unitate. La mine nu scrie nimic pe boxe, m-am uitat, si totusi suna chiar frumos.

Avatar utilizator
paul.todea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 24, 2008 12:37 am

Mesaj de paul.todea » Dum Ian 27, 2008 7:12 pm

mie chiar nu mi se pare ca scrie ca pe messenger.In legatura cu intrebarea, sistemul audio e ok.Nu te astepta la nimic extraordinar, e ok.

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Dum Ian 27, 2008 8:29 pm

Pai o sa vezi ca a fost editat mesajul din primul post si ii multumesc pentru acest lucru colegului nostru.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Ian 28, 2008 12:33 am

Fratilor, daca exista threadul asta, de ce deschideti enshpe mii de alte subiecte care s-ar incadra acolo?

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Lun Ian 28, 2008 4:07 pm

Lasa ca e binevenit threadul, Variante, dotari, preturi si NELAMURIRI Lancer 2008 e prea mare, e greu pt cineva nou sa gaseasca informatii acolo.

Fii mai bland, nu te mai lua de baieti ca-ti dau ban :evil:





Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Lun Ian 28, 2008 4:12 pm

andrei...am impresia ca vrei ban sau bani si de la mine

unde kkt ingramadesti totul in topicul asta "variante, preturi, prezervative, tavane, plafoane, yale, roti, pneuri...." intr-un cuvant talcioc Lancer 2008 ?

tu crezi ca e mai usor de gasit o informatie prin jde pagini sau cand subiectele sunt tratate separat si sunt vizibile de la intrare in aria Lancer ?

topicul in cauza se dezvolta pe orizontala ...lasa-le sa se dezvolte si pe verticala

nu trebuie sa se repete topicuri...dar asta nu inseamna ca orice discutie/subiect referitor la lancer trebuie bagat intr-unul singur "all in one"

vrei sa imbunatatesti ceva ?
roaga-i pe cei care creeaza topicuri sadea denumiri generale...
un exemplu:
Sistemul audio standard al noului Lancer versiunea 1.5
in
Sistemul audio la lancer

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Lun Ian 28, 2008 5:11 pm

)

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Ian 28, 2008 5:51 pm

Da, stiu ca nu e o scuza, dar sunt cam stresta in ultima vreme si ma atac repede. Trebuie neaparat sa imi iau o mini-vacanta.

Scuze.

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Lun Ian 28, 2008 6:02 pm

QUOTE (andrei)Da, stiu ca nu e o scuza, dar sunt cam stresta in ultima vreme si ma atac repede. Trebuie neaparat sa imi iau o mini-vacanta.

Scuze.

iti recomand eu un post TV si o emisiune...

Scrie răspuns

Înapoi la “Noul Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 39 vizitatori