Lambo Doors?

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Noul Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
shocs
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 27, 2009 6:57 pm

Mesaj de shocs » Mar Sep 22, 2009 9:20 pm

Nu stiu daca asta suna prea cocalaresc sau nu. Oare putem instala un kit de usi lamborghini pe noul lancer? Ar arata bine oare? Cat costa? Chiar sunt curios de ceva informatii, sau daca cunoasteti pe cineva care si-a pus, nu neaparat pe lancer. Oare se merita sa cumpar asa ceva sau stric masina?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Sep 22, 2009 9:27 pm

Vezi aici.

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Mar Sep 22, 2009 10:36 pm

m-am uitat eu ... pt mitse nu au decat pt COLT toate modelele si pentru ECLIPSE ... deci se pare ca LANCER va trebui sa mai astepte !
cel putin asta scrie in caralogul lor

Avatar utilizator
Lancerlot
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 28, 2008 11:27 am

Mesaj de Lancerlot » Mie Sep 23, 2009 11:23 am

Probabil necesita ranforsari serioase atat la usa cat si la caroserie pentru a putea suporta usa intr-o singura balama. Cred ca ar costa mai mult decat merita din p.d.v. al utilitatii.
Ca aspect si imagine a proprietarului, eu sincer cred ca e intr-adevar "cocalaresc" si penibil. Ca o Dacie 1300 cu eleroane.
Parerea mea...

Avatar utilizator
uly_acdc
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Lun Feb 04, 2008 9:04 pm

Mesaj de uly_acdc » Mie Sep 23, 2009 1:22 pm

Pai exista vreo versiune de Lancer X cu 2 usi? Din cate imi amintesc, nu. Incerc sa imi imaginez cum ar arata masina mea cu usi lambo pe fata si normale pe spate, sau mai tare toate usile lambo....uau!

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mie Sep 23, 2009 1:33 pm

Pe situl ala am vazut parca un Golf 4 cu labo doar pe fata. Pe mine nu ma incanta si am ceva indoieli ca balamaua aia rezista in timp si nu se slabeste. Eu zic ca lambo se potrivesc pe masini joase. De la mitsubishi arata cat de cat pe eclipse.

Avatar utilizator
shocs
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 27, 2009 6:57 pm

Mesaj de shocs » Mie Sep 23, 2009 6:08 pm

Am gasit pe okazii un kit destul de ieftin: http://www.okazii.ro/catalog/30580214/L ... plet-.html (sper a nu se considera reclama).
Insa, dupa cum spunea si cix, nu stiu cat de rezistente sunt alea pentru uz de zi de zi. Probabil sunt mai mult pentru show. Si da, ma gandesc ca ar arata mai bine pe o masina mai joasa care e numai in 2 usi.

Scrie răspuns

Înapoi la “Noul Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori