Retapitare, Elemente De Interior

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer Classic
Avatar utilizator
GcX
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Sep 26, 2007 9:41 am

Mesaj de GcX » Joi Mai 09, 2013 3:57 pm

Salutari!

Va solicit si eu cu niste pareri, sper ca postez unde trebuie, din ce am cautat eu pana acum pe forum nu am gasit threaduri asemanatoare.
Pe Lancer-ul meu clasic au inceput sa se vada niste urme de uzura pe elementele din interior - volan (piele, 3 spite), nuca schimbatorului(piele, negru), elementul central de pe bord (s-a dus vopseaua dupa o lupta crancena cu solutia cursa dintr-un odorizant)-
Sunt curios daca a incercat cineva pana acum sa gaseasca o solutie pentru retapitare, revopsire sau daca a reusit sa-si cumpere piesele de pe undeva si la ce pret.

Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Joi Mai 09, 2013 4:37 pm

Ieri se vorbea despre asta, aici

Avatar utilizator
GcX
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Sep 26, 2007 9:41 am

Mesaj de GcX » Vin Mai 10, 2013 3:19 am

Multumesc frumos!
Totusi daca exista clujeni care sa fi facut modificari din genul celor mentionate as fi recunoscator daca mi-ar lasa niste date de contact si feedback!

Avatar utilizator
evo 7
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 12, 2013 2:54 am

Mesaj de evo 7 » Vin Iul 12, 2013 3:16 am

QUOTE (GcX @ May 10 2013, 03:19 AM) Multumesc frumos!
Totusi daca exista clujeni care sa fi facut modificari din genul celor mentionate as fi recunoscator daca mi-ar lasa niste date de contact si feedback!
salut, daca vrei o schimbare, am scaune fata si bancheta spate de evo, in stare foarte buna

Avatar utilizator
razvante
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 01, 2011 5:14 am

Mesaj de razvante » Vin Iul 12, 2013 9:35 am

Un pret ne spui si noua?

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancer Classic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori