Diferente design Lancer Classic

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer Classic
Avatar utilizator
MUTU
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 07, 2008 3:02 pm
Contact:

Mesaj de MUTU » Dum Mar 30, 2008 2:48 pm

Lancerul 1.6 vine stock fara fustite in fata si in spate. Le poti pune evident tu, daca o faci la m car te va costa insa foarte scump... eu am cerut toamna trecuta o cotatie de la ei si m-am lasat pagubas. Sunt cotate ca piese de schimb si de aceea nu apar la accesorii... si iti iau banul pe fiecare prindere, surub, etc.
Stopurile sunt cele rosii full - mie imi plac mai mult astea decat cele de 2.0.
Volanul este in 3 spite imbracat in piele... placut din punctul meu de vedere. A existat si in 4 spite pe modelul cu grila fata putin diferita asa cum a exemplificat cineva mai sus. Nu stiu ce masina mai foloseste acum M Car pentru test drive, dar acum un an o astfel de masina aveau, cu volan in 4 spite. Nu se mai fabrica decat cu 3 spite acum, deci cu siguranta asta vei primi. Modelul in 4 era ceva mai batranesc.

Avatar utilizator
Ambr0
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 29, 2008 4:23 am

Mesaj de Ambr0 » Dum Mar 30, 2008 5:41 pm

Va multumesc mult pt sfaturi si discutie, m-am decis insa la Lancerul nou 1.5. Intr-adevar o sa-l iau aproape fara nimic optional..fata de lancerul vechi pe care-l luam cam full..dar m-am plimbat ieri cu un lancer din 2006 si nu mi s-a mai parut asa "extraterestru" cum vedeam eu masina asta pana acum. Ce m-a impresionat este schimbatorul..nu am vazut in viata mea schimbator care sa stea mai nemiscat. O sa va anunt cand am luat masina..adica cand dau comanda..ca de venit am inteles ca o sa dureze, si abia astept sa intru in grupul vostru. Succes tuturor

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancer Classic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori