lancer clasic inca se produce si se vinde. sfaturi si pareri

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer Classic
Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Mar Mai 20, 2008 7:24 am

QUOTE (vid313)Stie cineva daca Mitsubishi va participa si cu aceasta masina la Programul Rabla 2008? Ar merita asteptarea pana se lanseaza programul anul asta, insa trebuie sa stiu sigur si repede pentru ca opelul il pot lua in conditiile susmentionate doar pana la 31.03.2008. Va multumesc.

In cazul in care mai e de actualitate pentru tine.

Lista produc?torilor valida?i, cu num?rul de autoturisme ?i suma alocat? pentru fiecare produc?tor validat, precum ?i Lista operatorilor economici autoriza?i s? desf??oare activit??i de colectare ?i tratare a vehiculelor scoase din uz, vor fi publicate pe site-ul Administra?iei Fondului pentru Mediu, www.afm.ro, ?n data de 30 mai 2008.

Avatar utilizator
Flo
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 24, 2008 3:07 pm

Mesaj de Flo » Dum Iul 27, 2008 10:09 pm

parerea mea.... si eu am un micut lancer de 1.6.... si sunt foarte multumit de cum merge..... problemele care le am eu cu mitsu` meu : Mocheta din portbagaj se plimba nu este fixata, aveti si voi aceasi problema?

problema la lancer (am luat masina la 50 de mii acum am 60) amberiajul este extrordinar de fragil...... (fara sa te chinui il pot praji in 100 km din pacate....) trebuie sa il schimb pt ca patineaza la greu....

telecomanda din cheie.... bate la distanta foarte mare......dar este cand trebe sa apas de 2 3 ori sa mi se deschida/inchida mashina..... destul de enervant......


in final sunt foarte multumit de masinuta....... si pt motor de 1.6 se comporta ff bine..... mai ales pe serpentine :twisted: :twisted:

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancer Classic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori