Evolution Ix Front End Pe Lancer Classic

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer Classic
Avatar utilizator
xaio
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 11, 2011 5:20 pm

Mesaj de xaio » Mar Mar 22, 2011 10:45 am

Pai in mare nu difera ...decat in spate ...usa portbagaj e dreapta .. nu mai modfici nimic acolo ..pui eleron si gata
..iar in fata nu cred ca mai trebuie sa schimbi aripile ... putin modificate ar trebui sa iti intre farurile de evo

Avatar utilizator
oly_ro
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 13, 2010 11:13 pm

Mesaj de oly_ro » Mie Apr 20, 2011 5:31 am

xaio , de unde esti ?

Avatar utilizator
xaio
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 11, 2011 5:20 pm

Mesaj de xaio » Lun Iun 06, 2011 9:26 am

Din Bucuresti, apropo de problema ... a cumparat cineva de la Accolade pana acum ...si in cat timp i-au ajuns produsele?

Avatar utilizator
Directoru
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:56 pm

Mesaj de Directoru » Lun Iun 27, 2011 7:09 pm

Dupa vreo 3 luni si cu multe taxe pentru transport.

Avatar utilizator
pytu_mon
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 05, 2010 2:02 am
Contact:

Mesaj de pytu_mon » Mar Iul 26, 2011 10:44 pm

QUOTE (oly_ro @ Feb 2 2011, 12:49 AM) Am ajuns intr=o tara mai calda decat romania, unde pot sa zic ca am un salariu cat de cat decent dar de curand am realizat ca un EVO 9 ramane tot de domeniul fantasticului pt buzunarul meu si stilul meu de a (economisi):
So : atunci cand ma voi intoarce la baba mea as vrea cu orice pret; vorba vine; sa ii schimb toata partea din fata cu una de EVO IX . Teoretic imi trebuie doua aripi ; o capota doua faruri un tragger si o bara fata de evo.Intrebarea mea este:
mai sunt si alte piese; care ar trebuii schimbate si daca a facut cineva deja chestia asta pana acum.
Pentru ca in teorie suna posibil si cred ca toate astea ar costa undeva in jur de 1500 2000 euro maxim.
Salut, daca vei modifica decat partea din fata vei avea o mica problema, fata va fi ceva mai lata decat spatele de asemenea rotile (fata) vor fi mai in interior, deci are dreptate xaio, modelul de lancer din state e mai aproape de ce vrei tu, dar si mai dificil, probabil, de realizat. S-a ma corecteze cineva daca gresesc cu privire la diferenta de latime dintre clasic si EVO (in zona rotilor fata si spate).

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancer Classic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori