Husa Lancer 1.6

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer Classic
Avatar utilizator
GcX
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Sep 26, 2007 9:41 am

Mesaj de GcX » Mie Noi 03, 2010 8:29 am

Buna forumisti, deschid si eu acest thread deoarece masina mea a strans deja 3 ani, lancer clasic 1.6, am modelul wine red cu interior bej. In acesti 3 ani nu am folosit deloc huse si tapiteria s-a cam innegrit, nimic grav, nimic ce sa nu poata fi scos la spalatorie dar as vrea, dupa ce investesc 200 lei in curatare, sa fac cumva sa protejez interiorul de murdarie. M-am gandit sa cumpar niste huse dar as vrea ca achizitia mea sa nu ii schimbe prea mult aspectul. Daca cineva si-a mai cumparat huse sau are ceva ponturi de dat astept un raspuns. Mersi!

Avatar utilizator
Vio63
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 03, 2009 5:11 pm

Mesaj de Vio63 » Mie Noi 03, 2010 7:23 pm

Eu am cumparat univrsale marca"?MBRELA".Culoarea este alegerea ta.

Avatar utilizator
PaulT
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 18, 2008 10:07 pm

Mesaj de PaulT » Mie Noi 03, 2010 8:16 pm

Si eu am pus tot universale.. Am gasit o culoare care sa se potriveasca(negru cu putin gri inchis), parca tot Umbrela.. S-au potrivit destul de bine si usor. Nu prea ma incanta pe mine ideea de huse dar nu am de ales..(ce face cea mica prin masina... ).

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Joi Noi 04, 2010 12:45 pm

Exista si o firma care face huse personalizate in functie de model, din materiale de foarte buna calitate. Se muleaza perfect pe scaune, nici nu se observa ca ai huse. Nu mai stiu exact datele de contact, revin dupa-amiaza cu un link.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancer Classic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori