Discuri Frana Spate Lancer Classic 2.0

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer Classic
Avatar utilizator
Bogdanl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 05, 2010 11:27 pm
Contact:

Mesaj de Bogdanl » Lun Iul 05, 2010 11:53 pm

Vreau sa schimb discurile de frana dar peste tot unde am fost, discurile de pe spate costa enorm cel mai ieftin 770 lei setu, din cate am inteles vin cu rulment si flansa si am gasit intr-un singur loc discuri spate jakoparts la 110 lei. Daca ma poate ajuta cineva care le-a mai schimbat sa-mi explice si mie de care a luat si cum sunt.

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Mie Iul 07, 2010 11:56 am

AICI am gasit cate ceva

Avatar utilizator
Bogdanl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 05, 2010 11:27 pm
Contact:

Mesaj de Bogdanl » Joi Iul 08, 2010 5:46 am

Am sunat acum 3 zile acolo si mi-au spus ca revin ei cu un telefon. Au sunat ieri si ma abureau ca discurile spate jakoparts care erau pe sait nu le au dar au altele tot jakoparts da care nu apareau pe sait si erau mai scumpe cu 240 ron decat celelalte, iar cele fata brembo nu aduc desi apar pe sait cu pret si disponibile.
Ce m-ar interesa pe mine sa aflu este de la cineva care le-a mai schimbat daca trebuie schimbat tot ansamblul sau doar discul.

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Joi Iul 08, 2010 5:51 am

Salut, eu am in plan un upgrade la discuri brembo, si am gasit un magazin care aduce, daca vrei sa intreb si ptr tine sau sa te pun in legatura, lasa un mesaj pe PM

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancer Classic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori