mai gasesc lancer 1.6 nou la mitsubishi?cine stie ?

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Lancer Classic
Avatar utilizator
stancu adrian
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Oct 29, 2007 9:14 am

Mesaj de stancu adrian » Joi Noi 08, 2007 12:05 pm

mai gasesc lancer 1.6 nou la mitsubishi?cine stie ?

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Joi Noi 08, 2007 12:41 pm

Eu chiar am intrebat la dealer zilele trecute si mi-a spus ca inca se vor comercializa o perioada.

Totusi cel mai bine ar fi sa suni la dealer si sa ceri mai multe informatii. Cred ca te pot lamuri mai bine.

Avatar utilizator
stancu adrian
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Oct 29, 2007 9:14 am

Mesaj de stancu adrian » Joi Noi 08, 2007 12:50 pm

de ce intreb?pt ca am sunat si mi s-a spus ca numai vine acest model in tara ca ultimul lot a venit in septembrie ,daram vazut pe siteullor ca inca mai au pusa masina acolo cu tot cu oferta si au pus si noul model.ce sa mai cred?

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Joi Noi 08, 2007 1:23 pm

Pai depinde cu ce dealer ai discutat. Eu am sunt la dealerul din Constanta si mi-au spus ca inca mai sunt.
Deasemenea am un prieten care lucreaza la M Car in Bucuresti si mi-a confirmat si el acest lucru.
Incearca sa suni la cat mai multi dealeri de Mitsubishi din tara. Depinde si de stocul pe care il are fiecare.
Numerele de telefon de la toti dealerii le gasesti pe www.mitsubishi-motors.ro .

Avatar utilizator
stancu adrian
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Oct 29, 2007 9:14 am

Mesaj de stancu adrian » Joi Noi 08, 2007 1:37 pm

am sunat la M Car Distribution si mi-au zis ca nu mai sunt noi,s-au dat toate din august ca a venit ultimul lot in septembrie si atunci am intrebat bine dar in tara mai sunt ?numai sunt mi s-a raspuns si mi-am luat unul dela ei care era folosit de director de 4 luni cu 6000km la bord frumos dragut dar daca m-au mintit deja imi schimb parerea si ma gandesc sa fac scandal......nu ca nu-mi place mitza catre am luat-o dar minciuna e minciuna si mi s-a parut ciudat ca am vazut aseara siteul lor cu masina inca acolo ,modelul 2004,vineri am luat luat-o

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Joi Noi 08, 2007 1:38 pm

stancu adrian, am modificat primul post pt ca erau doar simple tag-uri fara nici un fel de mesaj

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Joi Noi 08, 2007 1:39 pm

NU stiu ce sa zic. Poate chiar asa o fi. Poate m-au mintit pe mine si nu pe tine. N-ai de unde sa stii.

Inseamna ca eu sunt norocos ca am prins ultimul lot din septembrie

Avatar utilizator
stancu adrian
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Oct 29, 2007 9:14 am

Mesaj de stancu adrian » Joi Noi 08, 2007 1:43 pm

mersi pt modificare .nu ma pricep ,o sa invat pe parcurs.
da nu stiu care pe care minte dar nu-mi place,oricum nu mai pot face nimic acum dar plangeri se pot face .......
:twisted:
sunt multumit de mitza mea nu pot sa pun poza ca cica e rezolutia prea mare ,poate altadata ,eram curios daca suna altcineva la mcar distribution in buc ce raspuns primea

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Joi Noi 08, 2007 1:54 pm

QUOTE (stancu adrian)sunt multumit de mitza mea nu pot sa pun poza ca cica e rezolutia prea mare ,poate altadata ,eram curios daca suna altcineva la mcar distribution in buc ce raspuns primea

Modifica-i rezolutia in Photoshop si posteaza din nou, sau trimite pe mail si am sa ii fac resize si o postez eu pt tine.

Ce saritor sunt eu! 8) :oops:

-----
Dar am o veste proasta, se muta threadu la Lancer

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Noi 08, 2007 7:33 pm

La Iasi sigur nu mai au, intrebasem si eu la un moment dat...

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancer Classic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori